UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

Дистанционное обучение

Обучение в 3 четверти 2020/2021 уч.года будет проходить в смешаной форме:  занятия в группах до 20 студентов будут проводиться в аудиториях. Для занятий, которые будут проводится очно в аудиториях в расписании в последнем столбце указан номер аудитории.
 
По всем дисциплинам независимо от формы проведения занятий преподавателями подготовлены обучающие материалы: он-лайн курсы и задания для самостоятельной работы.
Для получения материалов и консультаций по дисциплинам просим обращаться к преподавателям по указанным на сайте академии адресам электронной почты.
 

ОГ10-16М

Понеділок

Лента

Предмет

Аудиторія

Викладач

 

1

Стратегічне управління підприємством

312

Довбня Світлана Борисівна

 

Письменна Олександра Олександрівна

097 86 000 88

ukrvpered@gmail.com

 

Розклад занять групи ЕП01-20

2020-2021 навчальний рік 3 чверть

Понеділок

1
8:15-9:35

 

Вибіркова дисципліна загальної підготовки1, -, ауд.Каф.

 

2
9:45-11:05

 

Мiкроекономiка, Білоцерківець Володимир Вікторович,

ауд.302 1.02.2021

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Фiзична культура, -, ауд.Каф.

 

Вівторок

2
9:45-11:05

 

Іноземна мова, -, ауд.Каф.

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Мiкроекономiка, Білоцерківець Володимир Вікторович,

Google Classroom

Четвер

1
8:15-9:35

 

Іноземна мова, -, ауд.Каф.

Google Classroom

2
9:45-11:05

Ч

Статистика, Ігнашкіна Тетяна Борисівна, ауд.405

Google Classroom

З

Філософія та політологія, Бескаравайний Станiслав Сергiйович , ауд.482

 

3
11:30-12:50

 

Статистика, Дрофа Єлизавета Анатоліївна, ауд.614

Google Classroom

П'ятниця

2
9:45-11:05

 

Філософія та політологія, Бескаравайний Станiслав Сергiйович , ауд.482

 

3
11:30-12:50

 

Філософія та політологія, Бескаравайний Станiслав Сергiйович , ауд.482

 

4
13:00-14:20

 

Вибіркова дисципліна загальної підготовки 2, -, ауд.Каф.

 

 

Розклад занять групи ЕП01-19

2020-2021 навчальний рік 3 чверть

Понеділок

1
8:15-9:35

 

Фiзична культура, -, ауд.Каф.

 

2
9:45-11:05

 

Бухгалтерський облiк, Сокольська Рената Борисiвна , ауд.607

 

3
11:30-12:50

 

Нацiональна економiка, Білоцерківець Володимир Вікторович

Google Classroom

4
13:00-14:20

Ч

  --

 

З

Нацiональна економiка, Білоцерківець Володимир Вікторович

Google Classroom

Вівторок

2
9:45-11:05

 

Правове забезпечення підприємництва, Фрiман Євгенiй Михайлович , ауд.419

 

3
11:30-12:50

 

Маркетинг, Семенова Тетяна Валерiївна ,

Google Classroom

4
13:00-14:20

Ч

Нацiональна економiка, Білоцерківець Володимир Вікторович, ауд.302

Google Classroom

 

З

  --

 

Четвер

2
9:45-11:05

 

Маркетинг, Семенова Тетяна Валерiївна ,

ауд.316

3
11:30-12:50

 

Правове забезпечення підприємництва, Фрiман Євгенiй Михайлович , ауд.419

 

4
13:00-14:20

Ч

Правове забезпечення підприємництва, Фрiман Євгенiй Михайлович , ауд.419

 

З

  --

 

П'ятниця

1
8:15-9:35

 

Бухгалтерський облiк, Сокольська Рената Борисiвна , ауд.391

 

2
9:45-11:05

 

Бухгалтерський облiк, Сокольська Рената Борисiвна , ауд.391

 

3
11:30-12:50

 

Аналіз господарської діяльності, Распопова Юлiя Олександрiвна

Google Classroom

4
13:00-14:20

 

Аналіз господарської діяльності, Распопова Юлiя Олександрiвна

Google Classroom

 

Розклад занять групи ЕП01-18

 

Понеділок

2
9:45-11:05

 

Державне регулювання економiки, Леонідов Ігор Леонідович

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Державне регулювання економiки, Леонідов Ігор Леонідович

Google Classroom

Вівторок

1
8:15-9:35

 

Проектний аналiз, Ігнашкіна Тетяна Борисівна,

ауд.405

2
9:45-11:05

 

Потенцiал i розвиток пiдприємства, Гончарук Ольга Валерiївна ,

ауд.405

3
11:30-12:50

 

Фінансова діяльність підприємства, Довбня Світлана Борисівна,

ауд.405

4
13:00-14:20

 

Фінансова діяльність підприємства, Довбня Світлана Борисівна,

ауд.405

Четвер

1
8:15-9:35

 

Проектний аналiз, Ігнашкіна Тетяна Борисівна

Google Classroom

2
9:45-11:05

 

Потенцiал i розвиток пiдприємства, Гончарук Ольга Валерiївна

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Потенцiал i розвиток пiдприємства, Гончарук Ольга Валерiївна

Google Classroom

4
13:00-14:20

 

Підприємницька діяльність, Педько Андрій Борисович

Google Classroom

П'ятниця

1
8:15-9:35

 

Фiзичне виховання

Google Classroom

2
9:45-11:05

 

Підприємницька діяльність, Педько Андрій Борисович,

ауд.405

3
11:30-12:50

 

Підприємницька діяльність, Педько Андрій Борисович,

ауд.405

4
13:00-14:20

Ч

Державне регулювання економiки, Леонідов Ігор Леонідович

Google Classroom

З

Підприємницька діяльність, Педько Андрій Борисович,

ауд.405

 

Розклад занять групи ЕП01-17

 

Понеділок

1
8:15-9:35

 

Економiка i органiзацiя iнновацiйної дiяльностi

Гончарук Ольга Валерiївна

Google Classroom

2
9:45-11:05

 

Економiка i органiзацiя iнновацiйної дiяльностi

Гончарук Ольга Валерiївна

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Система оподаткування підприємницької діяльності

Семенюк Вiктор Семенович

Google Classroom

4
13:00-14:20

 

Система оподаткування підприємницької діяльності

Семенюк Вiктор Семенович

Google Classroom

Вівторок

1
8:15-9:35

 

Фiзичне виховання, -, ауд.Каф.

 

 

2
9:45-11:05

 

Внутрішньофірмове планування

Семенова Тетяна Валерiївна

620

3
11:30-12:50

 

Основи товарознавства

Гончарук Ольга Валерiївна

Б 303

4
13:00-14:20

 

Основи товарознавства

Гончарук Ольга Валерiївна

Б 303

Четвер

1
8:15-9:35

 

Економiка i органiзацiя iнновацiйної дiяльностi

Гончарук Ольга Валерiївна

Google Classroom

2
9:45-11:05

Ч

Митні процедури в підприємницькій діяльності

Романовський Iгор Георгiйович

Google Classroom

З

Економiка i органiзацiя iнновацiйної дiяльностi

Гончарук Ольга Валерiївна

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Митні процедури в підприємницькій діяльності

Романовський Iгор Георгiйович

Google Classroom

П'ятниця

2
9:45-11:05

 

Митні процедури в підприємницькій діяльності

Романовський Iгор Георгiйович

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Митні процедури в підприємницькій діяльності

Романовський Iгор Георгiйович

Google Classroom

4
13:00-14:20

 

Внутрішньофірмове планування

Семенова Тетяна Валерiївна

Google Classroom

 

 

Розклад занять групи ЕП01-16-М

 

Понеділок

2
9:45-11:05

Ч

Сталий розвиток в промисловості та безпека виробництва

Соболевська Ольга Станіславівна

Google Classroom

З

  --

 

 

3
11:30-12:50

 

Методологія наукових досліджень

Гончарук Ольга Валеріївна

Google Classroom

4
13:00-14:20

 

Ділове листування іноземною мовою

Давидова Тетяна Анатоліївна

Google Classroom

Вівторок

1
8:15-9:35

 

Методологія наукових досліджень

Гончарук Ольга Валеріївна

Google Classroom

2
9:45-11:05

 

Антикризове управління підприємством,

Довбня Світлана Борисівна

Google Classroom

3
11:30-12:50

 

Сталий розвиток в промисловості та безпека виробництва

Соболевська Ольга Станіславівна

Google Classroom

4
13:00-14:20

 

Основи фінансової безпеки фірми

Божанова Олена Василiвна

Google Classroom

Четвер

2
9:45-11:05

 

Антикризове управління підприємством

Довбня Світлана Борисівна

405

3
11:30-12:50

 

Антикризове управління підприємством

Довбня Світлана Борисівна

405

4
13:00-14:20

Ч

Антикризове управління підприємством

Довбня Світлана Борисівна

405

З

  --

 

 


Изображения

image klassrum.gif



facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Визитка

Специальности

Сотрудники

Новости

Научная деятельность

История кафедры

Учебный процесс

Вступительная кампания 2021

АККРЕДИТАЦИЯ

Дипломирование

Выпускникам - бакалаврам технических специальностей НМетАУ

Силабусы учебных дисциплин

Образовательные программы

Дистанционное обучение

Студенческая жизнь