UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

Фельдман Александр Исаакович

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ВИРОБНИЧО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ «ТРУБОСТАЛЬ»,

КАНДИДАТ ТЕХНІЧНИХ НАУК; ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ВИПУСКНИК ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ (1974р.)

Енергійний і цілеспрямований, з непосидю­чою вдачею, Олександр Ісаакович Фельдман зумів організувати роботу у нових умовах, враховуючи сучасні потреби вироб­ництва і дбаючи про колектив, який очолює. Народився 11 січня 1949 р. у Дніпропетровську. У ранньому дитинстві разом з батьками переїхав до Нікополя. Закінчивши 8 класів школи, вступив до Нікопольського металургійного технікуму. Тру­довий шлях розпочав на Нікопольському півден­но-трубному заводі, де працював батько. Спочатку Олександр Фєльдман був підручним коваля, згодом освоїв професію вальцювальника. Продовжував навчатися на вечірньому відділенні загально-тех­нічного факультету за спеціальністю «Обробка мета­лів тиском».

Вищу освіту здобув у Дніпропетровському мета­лургійному інституті за спеціальністю «Трубне ви­робництво», отримав кваліфікацію інженера-ме- талурга, вручено диплом із відзнакою. Завдячує

досвідченим викладачам В.М. Данченку, М.І.Ханіну та В.М. Друяну. Дисципліни, які читали фахівці, ста­ли у нагоді, коли захищав кандидатську дисертацію на тему «Технологія підшипникових труб». Досі під­тримує зв'язки з академією, адже там познайомився з майбутніми друзями.

Олександр Ісаакович працював на Нікопольсько­му південно-трубному заводі інженером технологіч­ного бюро. Далі пішов інтенсивний кар'єрний ріст: начальник бюро, начальник зміни, начальник гру­пи лабораторії холодної прокатки. Після реструкту­ризаціїзаводу створено виробничо-науковий центр «Трубосталь», де Олександр Фєльдман - спочатку заступник директора, через деякий час - генераль­ний директор. На головній керівній посаді Олек­сандр Ісаакович працює майже чверть віку.

ВНЦ «Трубосталь» - найбільший в Україні ви­робник відцентрово-литих сталевих труб широко­го асортименту та крутовигнутих відводів. Підпри­ємство освоїло виробництво відцентрово-литих труб практично з будь-яких марок сталі та сплавів для оборонної промисловості, атомної та теплової енергетики, добування та переробки нафти та газу, хімії, металургії, машинобудування, промисловості тощо. Організовано також виробництво крутовигну­тих трубних відводів з вуглецевих і нержавіючих ста­лей. Відводи сергифіковані, постачаються на підпри­ємства України, в країни СНД і далекого зарубіжжя.

ВНЦ «Трубосталь» веде активну інноваційну по­літику, використовуючи досвід останніх світових розробок. Сам є автором оригінальних технологій. Жодного разу генеральний директор Олександр Фєльдман не допустив зупинення підприємства.

Олександр Фєльдман - депутат Дніпропетров­ської обласної ради VI скликання. Академік Академії інженерних наук України. Опікується пам'ятником загиблим воїнам-трубникам, що перебуває на ба­лансі «Трубосталі».

Змолоду небайдужий до спорту. Свого часу був заступником комсорга цеху зі спорту, сам займався гімнастикою і боксом, у цехових змаганнях здобував призові місця.

Одружений. З дружиною Оленою виховали двох синів. Старший Юрій закінчив Національну мета­лургійну академію України, заступник генерально­го директора ВНЦ «Трубосталь». Молодший Олег - керівник Рекламно-поліграфічного центру «Січ», журналіст, маркетолог.

Життєве кредо: «Все потрібно робити чесно».

 Наверх: Выдающиеся выпускники академии


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Выпускники

Расписание

Научные профессиональные издания

История

Ректоры академии


itmm-2020