Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Конкурс проводиться з 20 листопада 2019 року по 25 грудня 2019 року

1. Конкурс оголошується на посаду першого проректора Національної металургійної академії України.

2. Претендентам на участь у конкурсі необхідно до 20 грудня 2019 року подати документи до відділу кадрів академії.

Адреса: 49005, пр.Гагаріна, 4, Дніпро, Україна.

Тел.:  (0562)746-32-16 (відділ кадрів)

Повний перелік документів, які для участі в конкурсі претендент подає до відділу кадрів академії:

1.1. Заява про участь у конкурсі (написана власноруч).

1.2. Список опублікованих наукових праць, підписаний кандидатом.

1.3. Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, свідоцтва, інші передбачені законодавством України документи).

1.4. Звіт про свою роботу за попередній період. Звіт подає претендент, який працював у НМетАУ до проведення конкурсу (за основним місцем роботи або за сумісництвом).

1.5. Програма розвитку структурного підрозділу.

1.6. Довідка про проходження попереднього психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465 (видана не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному відборі).

1.7. Довідка про проходження флюорографічного огляду (видана
не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному
відборі).

1.8. Для осіб, які не працювали раніше в академії додатково надаються:

- особовий листок з обліку кадрів;

- автобіографія;

- засвідчені згідно з вимогами законодавства України копії дипломів про повну вищу освіту, наукові ступені, вчені звання.

2. Наказ від 13.11.2019 № 879-к  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників»

3. Положення про порядок проведення конкурсного відбору та складання трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками Національної металургійної академії України.

4. Положення про конкурсну комісію.