КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

спеціалістів Держспецтрансслужби

здійснює підготовку офіцерів запасу за наступними військово-обліковими спеціальностями:

• Застосування військових частин і підрозділів із відновлення та будівництва об’єктів національної транспортної системи.

Застосування військових частин і підрозділів із відновлення та будівництва штучних споруд на об’єктах національної транспортної системи.

• Застосування військових частин і підрозділів механізації відновлення та будівництва об’єктів національної транспортної системи.

• Організація військових сполучень і військових перевезень залізничним транспортом.

Термін навчання: 2 роки - громадяни, які вже мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра та скорочений термін від 6 місяців до 2 років - громадяни, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра.

Кандидати на вступ подають наступні документи:

- заяву: здобувачі вищої освіти на ім’я декана факультету ЗВО, у якому вони здобувають відповідний ступінь вищої освіти, а громадяни, які вже мають ступінь вищої освіти, не нижче бакалавра, на ім’я голови відбіркової комісії;

- копію першої та другої сторінок паспорта та місця проживання;

- копію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для осіб чоловічої статі) обов’язково з відміткою “придатний до військової служби” та дійсним на момент вступу до КВПС Держспецтрансслужби);

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду);

- довідку з університету про те, що студент навчається в ЗВО (для студентів інших ЗВО);

- копію документа про вищу освіту та додатка до нього ( якщо вступник вже має ступінь вищої освіти не нижче бакалавра).

Документи вступників приймаються до 31 серпня 2022 року

Збір вступників на стадіоні УДУНТ 01 вересня 2022 року о 14:30

(при собі мати паспорт громадянина України, спортивну форму та ручку).

Адреса: м. Дніпро вул. Лазаряна, 2, 4 поверх к. 419.

Контактні телефони: (093) 653 81 71; (093) 20 12 709; (093) 339 41 01; (056) 793 19 09

Правила прийому за посиланням: