Вітаємо Петренка Віталія Олександровича з ювілеєм!

Початок літа на кафедрі інтелектуальної власності та управління проектами відзначився приємною подією – ювілеєм чудової людини та чуйного колеги – професора Віталія Олександровича Петренка.

Наш професор є людиною, про яку можна сказати, що «талановита людина талановита в усьому». Розпочавши свій науковий шлях ще з часу студентських років у Дніпропетровському металургійному інституті, Віталій Олександрович вже не зупинявся у своєму розвитку ні на хвилину. Саме така професійна завзятість дозволила йому досягти чималих успіхів не тільки у науковому світі, а й на ниві практики сучасного металурга.

Також не можна не відмітити, що Віталій Олександрович завжди приділяв увагу й проблемам суспільного життя. Він активно займається розвитком молоді, спрямовуючи їх енергію на розвиток творчої особистості, створення певних результатів науки для вдосконалення сучасного світу.

Віталій Олександрович користується повагою серед студентів, які відмічають його позитивний настрій, спрямованість за формування інтересу до предметних дисциплін. Саме відвертість та висока професійна кваліфікація нашого професора «заряджають» студентів на участь у конференціях, конкурсах, олімпіадах. І кожного року кафедра з гордістю вносить до «скарбнички» своїх досягнень чергові призові місця.

Кафедра щиро вітає ювіляра й бажає йому не втрачати своєї завзятості у професійній сфері, й залишатися світлою, доброю людиною, при спілкуванні з якою посміхаєшся та відчуваєш душевну теплоту!

Кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами