У Дніпрі успішно випустили on-line 25 військових в рамках проєкту з професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей «Норвегія-Україна»

У Дніпрі успішно випустили on-line 25 військових в рамках проєкту з професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей  «Норвегія-Україна»

8 липня 2020 в Національній металургійній академії України успішно пройшов випуск 25 слухачів весняного семестру проєкту «Норвегія-Україна» http://ifsa.kiev.ua/. З 2017 року Національна металургійна академія України навчає та випускає слухачів (вже 133 особи) за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин. У ході соціальної адаптації учасники проєкту отримують допомогу у правовій та психологічній адаптації, а також сприяння в працевлаштуванні та організації власного бізнесу Після введення в країні карантинного режиму новий весняний семестр 2020 став новим викликом для проєкту, дозволив переглянути шляхи комунікації між викладачами та слухачами та побачити нові можливості для навчання. І, що важливо, ефективність проєкту для слухачів не тільки не зменшилась, а навіть підвищилась у певному сенсі.
Паралельно до базового навчання опорна увага в рамках проєкту приділяється лекціям з психологічної адаптації та бізнес-консультування, он-лайн практиці з представниками профільних підприємств. З кожним учасником проводяться консультації з написання резюме, індивідуального плану розвитку, написання бізнес-планів, проходження співбесіди та орієнтації на ринку праці. Чому це так важливо для нас та слухачів – тому що одним з найбільш значущих результатів проєкту є успішне працевлаштування наших учасників або відкриття власного бізнесу.

Національна металургійна академія України запрошує до навчання та соціальної адаптації в рамках проєкту «Норвегія-Україна» на новий семестр у вересні 2020 всіх зацікавлених військових.
За додатковою інформацією щодо запису на курс – звертайтесь за тел. 098 1169225.