Студентська олімпіада з проектування в КОМПАС-3D

Запрошуємо студентів НМетАУ прийняти участь у олімпіаді "Дизайн машин для процесів обробки металів тиском".

Організатори олімпіади – кафедра Обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова НМетАУ та ІТ САПР.

Учасники олімпіади – студенти 2 - 5 курсів Національної металургійної академію України.

Програмне забезпечення – КОМПАС-3D.

Докладніше ...

Освіта

Ціль та задачі олімпіади – отримання студентами досвіду самостійного рішення задач з проектування елементів конструкцій та машин процесів обробки металів тиском. Олімпіада заохочує студентів до саморозвитку і до змагань у технічній сфері.

Формат олімпіади: дистанційна з використанням платформи Microsoft Teams.

​Основні етапи проведення Олімпіади:

• 08.02 - 15.02 - реєстрація;
  • 17.02 - організаційна зустріч з учасниками: презентація особливостей роботи в Teams та формату олімпіади;
  • 24.02 - проведення олімпіади;
  • 25.02 - нагородження переможців в НМетАУ.

​Тривалість виконання конкурсного завдання: 6 годин (орієнтовно з 10:00 до 16:00).

За результатами виконання конкурсного завдання будуть визначені переможці та відзначені найбільш цікаві роботи учасників Олімпіади.

Реєстрація за посиланням : Олімпіада КОМПАС-3D | Кафедра Обробки металів тиском НМетАУ (metaldnipro.org)

it-sapr_v4-5.jpg

Кафедра обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова