UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Василь Іванович Жура

Багато хто з нас під час проведення різних заходів в конференц-залі звертали увагу на розташовані на стінах залу портрети колишніх ректорів нашої академії, але мало хто знає, що автором даних художніх портретів є наш колишній колега доцент Жура Василь Іванович.
     Василь Іванович з дитинства тягнувся до прекрасного, любив малювати, в 1950 році він вступив до Дніпропетровського художнього училища, закінчити яке за сімейними обставинами не зумів і пішов працювати на завод учнем токаря. Після служби в армії та закінчення Дніпропетровського металургійного інституту працював на кафедрі технології металів і машинобудування.
    Неординарний світогляд художника об'єднаний з інженерною думкою допомагав йому успішно займатися наукою, брати активну участь в експериментальних дослідженнях, захистити кандидатську дисертацію.
    Через все життя Василь Іванович Жура проніс любов до прекрасного, до життя, природи і висловлював все це у своїх картинах, придивившись уважніше до яких, можна виявити щось більше, ніж побачити, кинувши перший погляд. У живописі є картини, що приховують подвійний зміст, який виявляється не відразу. На картинах В.І. Жури образи другого плану майстерно сховані в тих, що представлені на першому плані.

     На нашому сайті ми знайомимо Вас з деякими з них.


Зображення

image adm_edit_11211.jpg

image adm_edit_19759.jpg

image adm_edit_15910.jpg

image zhura_v.i._2001.jpg

image adm_edit_4768.jpg

image reka.jpg

image risunok_1a.jpg

image risunok.jpgВгору: Співробітники


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Інформація

Новини

Проза

Поезія

Живопис

Інші види