UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015"

Міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015"

03.12.2015 в рамках форуму Young Eurasian Scientist Forum в Мінську пройшла міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015". Даний захід зібрав понад 400 учасників з Білорусі, України, Вірменії, Казахстану, ЄС та інших країн. У складі української делегації були представники ради молодих вчених Національної металургійної академії України: Білан Костянтин, Трофименко Ганна, Жаданос Олександр і Сорокіна Ірина, які взяли участь у конференції в рамках міжнародного проекту CERES «Центр передових знань для молодих вчених», який фінансується за підтримки Європейської Комісії, в секціях "Фізика і математика", "Інформаційні технології", "Матеріалознавство". У ході проведення форуму наші делегати змогли познайомитися з гостинною столицею, колегами та місцевими великими університетами.

Інформаційні повідомлення 15.12.2015


03.12.2015 в рамках форуму Young Eurasian Scientist Forum в Мінську пройшла міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015". Даний захід зібрав понад 400 учасників з Білорусі, України, Вірменії, Казахстану, ЄС та інших країн. У складі української делегації були представники ради молодих вчених Національної металургійної академії України: Білан Костянтин, Трофименко Ганна, Жаданос Олександр і Сорокіна Ірина, які взяли участь у конференції в рамках міжнародного проекту CERES «Центр передових знань для молодих вчених», який фінансується за підтримки Європейської Комісії, у секціях "Фізика і математика", "Інформаційні технології", "Матеріалознавство". У ходіпроведення форуму наші делегати змогли познайомитися з гостинною столицею, колегами та місцевими великими університетами.

В рамках кожної секції пролунало багатоцікавих доповідей про результати теоретичних і практичних досліджень, що показує високийрівень науки країн-учасниць.

Найчастіше найцікавішою частиною доповіді ставало його обговорення і питання. Досвідчені старші колеги із задоволенням давали своїпоради про можливі напрямки продовження досліджень. І як показує практика, вчені, незважаючи на зниження державного фінансування, продовжать демонструвати завзятість в реалізації своїх нових ідей, таких же яскравих, як і вогні будівлі НАН Білорусі.

У результаті неформальних зустрічей молодим ученим випала чудова можливість познайомитися з колегами з Білоруського державного університету інформатики і радіоелектроніки і Білоруського національного технічного університету. Є тверда впевненість у тому, що тісне співробітництво в майбутньому принесе свої результати.

 

Кафедра електрометалургії


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація для абітурієнтов

Історія кафедри

Випускники кафедри

Досягнення колективу

Наукова діяльність

Працевлаштування випускників

Наукова школа "Електрометалургія"

Акредитація освітніх програм

Відомості щодо викладачів кафедри електрометалургії, обладнання лабораторій та спеціалізованих кабінетів

Освітнi програми

Тематика випускних кваліфікаційних робіт студентів

Дистанційне навчання

Міжнародна науково-практична конференція сучасна металургя: проблеми та рішення