UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

ХИТЬКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ photo

ХИТЬКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

Контакти:

E-mail: maiya.hitko@gmail.com

Телефон : 34-23

Кімната : A-505

ХИТЬКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ

Публікації на Google академія

Народився в м. Дніпропетровську 24 жовтня 1976. Закінчив Дніпропетровську металургійну академію в 1998 р. У 2001 р. поступив в аспірантуру, яку закінчив в 2004 р. З 2004 р. - асистент кафедри ливарного виробництва Національної металургійної академії України.

Дисертаційна робота присвячена розробці технології диференційованої дії на структуроутворення окремих частин відливань крупного металургійного устаткування, що твердіють. Захист роботи відбулася в 2009 році. Робота є продовженням і розвитком традиційного наукового напряму кафедри ливарного виробництва - підвищення експлуатаційної стійкості надійності відливань крупного металургійного устаткування.

Основні дослідження проведені в області виробництва відливань з чавунів різних складів для виробництва заготовок прокатних валків, автор 14 наукових робіт, у тому числі 1 винахід по розробці нового технологічного процесу того, що диференційованого графітизуючого модифікування окремих частин відливання, що твердіє.

Область наукових інтересів, окрім вже приведених, поширюється на розробку наукових основ створення доступних в широкому вживанні процесів і пристроїв по прямому 3D виробництву деталей і заготовок.

Педагогічна діяльність полягає в читанні лекцій з дисциплін "Ливарне виробництво", "Основи проектування", "Стандартизація, метрологія і контроль", проведенні лабораторних, семінарських і практичних занять зі всіх дисциплін спецкурсів, керує курсовим і дипломним проектуванням, НІРС.


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Ми пам`ятаємо...

Про колектив...

Наукова та професійна діяльність

Про кафедру

Для студентів

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Професія для Вас!!!

КРАЩІ СТУДЕНТИ

Акредитація

ВЧИМОСЯ ДИСТАНЦІЙНО

ДИПЛОМУВАННЯ

Освітнi програми