UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

До уваги науково-педагогічних працівників та студентів!

Дніпровська міська рада оголошує щорічний конкурс проектів та стартапів InnoDnipro.

До участі запрошуються усі охочі, здатні представити свої наукові та бізнесові напрацювання в найбільш інноваційних галузях науки та виробництва.

Призовий фонд конкурсу 500 000 грн.

Більш детально.

Інструкція подання проекту.

Положення про конкурс. 

Вітаємо переможців II-го туру Всеукраїнських студентських олімпіад з «Ливарного виробництва чорних і кольорових металів і сплавів» і «Обладнання та технології ливарного виробництва»

Вітаємо переможців II-го туру Всеукраїнських студентських олімпіад з

«Ливарного виробництва чорних і кольорових металів і сплавів» і «Обладнання та технології ливарного виробництва»

 

24 квітня в стінах НМетАУ відбувся другий етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей

«Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» та «Обладнання та технологія ливарного виробництва».

До участі у ньому були запрошені переможці першого туру зі всіх ВНЗ, що готують бакалаврів та магістрів за спеціальністю

«Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів». У цьому році змагатися разом з нашою командою приїхали

студенти з провідних металургійних ВНЗ України (НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», м. Київ; ЗНТУ, м. Запоріжжя; ОНПУ,

м. Одеса; ДДТУ, м. Кам’янське, НТУ «ХПІ», м. Харьків, КНУ, м. Кривий Ріг).

До підготовки та проведення олімпіади були залучені співробітники кафедри ливарного виробництва НМетАУ. Окремо

необхідно відзначити активну участь в організації та проведенні олімпіад членів оргкомітету завідувача кафедри

ливарного виробництва професора В.Є. Хричикова, доцента Ю.В. Доценко, декана ЕМФ В.Ю. Селівьорстова, доцента Р.В. Усенко.

Після перевірки відповідей учасників олімпіад одноголосним рішенням журі переможцем другого етапу Всеукраїнської

студентської олімпіади зі спеціальності «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» було визнано

представницю команди НТУ «ХПІ» Островерхову Ксенію. Друге та третє місця посіли представники

НМетАУ Лутченко Ярославна та ДДТУ Мільошина Вероніка. Переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської

олімпіади зі спеціальності «Обладнання та технологія ливарного виробництва» було визнано представника

команди НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Хоменко Дмитра. Друге місце посів представник ЗНТУ Сотник Владислав,

третє місце представник ОНПУ Бежанова Анастасія.

Усі переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів та цінними подарунками, інші учасники отримали заохочувальні дипломи.  

Вітаємо переможців II-го туру Всеукраїнських студентських олімпіад з «Ливарного виробництва чорних і кольорових металів і сплавів» і «Обладнання та технології ливарного виробництва» News icon

24 квітня в стінах НМетАУ відбувся другий етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» та «Обладнання та технологія ливарного виробництва».

До участі у ньому були запрошені переможці першого туру зі всіх ВНЗ, що готують бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів». У цьому році змагатися разом з нашою командою приїхали студенти з провідних металургійних ВНЗ України (НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», м. Київ; ЗНТУ, м. Запоріжжя; ОНПУ, м. Одеса; ДДТУ, м. Кам’янське, НТУ «ХПІ», м. Харьків, КНУ, м. Кривий Ріг).

До підготовки та проведення олімпіади були залучені співробітники кафедри ливарного виробництва НМетАУ. Окремо необхідно відзначити активну участь в організації та проведенні олімпіад членів оргкомітету завідувача кафедри ливарного виробництва професора В.Є. Хричикова, доцента Ю.В. Доценко, декана ЕМФ В.Ю. Селівьорстова, доцента Р.В. Усенко.

Після перевірки відповідей учасників олімпіад одноголосним рішенням журі переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» було визнано представницю команди НТУ «ХПІ» Островерхову Ксенію. Друге та третє місця посіли представники НМетАУ Лутченко Ярославна та ДДТУ Мільошина Вероніка. Переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання та технологія ливарного виробництва» було визнано представника команди НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Хоменко Дмитра. Друге місце посів представник ЗНТУ Сотник Владислав, третє місце представник ОНПУ Бежанова Анастасія.

Усі переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів та цінними подарунками, інші учасники отримали заохочувальні дипломи.  

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей "Обладнання та технологія ливарного виробництва" і "Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів"

Кафедра Ливарного виробництва в рамках Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 навчальному році в середу 19 квітня о 10.00, ауд. А 515 проводить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей "Обладнання та технологія ливарного виробництва" і "Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів". Запрошуються учасники і всі бажаючі студенти.

"Молода академія - 2017"

Кафедра Ливарного виробництва в рамках Всеукраїнської конференції студентів і молодих учених "Молода академія - 2017" у четвер 30 марта в 11.30 (3 стрічка),ауд. А 515 проводить засідання секції «Досягнення і перспективи розвитку ливарного виробництва». Запрошуються учасники і всі охочі студенти.

Поздоровляємо! News icon

Наказом Міністра освіти і науки, молоді та спорту затверджене рішення Атестаційної колегії Міністерства від 10.11.2011 про присудження наукових ступенів доктора технічних наук  Марині Олегівні Матвєєвій та Вадиму Юрійовичу Селівьорстову.  

Поздоровляємо колег з досягненням, бажаємо подальших успіхів!

"Молода академія - 2011" News icon

 

Кафедра Ливарного виробництва в рамках Всеукраїнської конференції студентів і молодих учених "Молода академія - 2011" у четвер 19 травня в 11.30 (3 стрічка),ауд. А 515 проводить засідання секції «Досягнення і перспективи розвитку ливарного виробництва». Запрошуються учасники і всі охочі студенти.

ЮВІЛЕЇ News icon

Кафедрі ливарного виробництва НМетАУ - 75 років!


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Ми пам`ятаємо...

Про колектив...

Наукова та професійна діяльність

Про кафедру

Для студентів

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Професія для Вас!!!

КРАЩІ СТУДЕНТИ

Акредитація

ВЧИМОСЯ ДИСТАНЦІЙНО

ДИПЛОМУВАННЯ

Освітнi програми