UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

На кафедрі ливарного виробництва академії 24 жовтня відбулася презентація предметної аудиторії імені професора М. П. Котєшова...

Інформаційні повідомлення 31.10.2008


Предметна аудиторія А-501 імені професора М. П. Котєшова (24.10.1926 - 30.11.2007) - відомого ученого і педагога, що протягом 18 років очолював кафедру ливарного виробництва, - з великим художнім смаком оформлена барвистими наочними планшетами з історії і технології ливарного виробництва. Планшети відображають багатогранність професії ливарника - від виробництва художнього, ювелірного і стоматологічного литва до литва для машинобудування, металургії, авіаційної і космічної техніки.

На презентації перед студентами, випускниками минулих років, викладачами кафедри і родичами М. П. Котєшова виступили проректор академії по науковій роботі д.т.н. професор Ю.С. Пройдак, декан електрометалургійного факультету к.т.н. доцент В.Ю. Селівьорстов, завідувач кафедри ливарного виробництва д.т.н. професор В.Є. Хричиков, д.т.н. професор О.В. Соценко і ін.

Виступаючі відзначили великий внесок д.т.н. професора М. П. Котєшова в розвиток теорії і практики ливарного виробництва, організацію матеріального і методичного забезпечення учбового процесу, підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації. Навчання в предметній аудиторії імені М. П. Котєшова дозволить новим поколінням ливарників не тільки успішніше вивчати важливі питання теорії і технології ливарного виробництва, його історії, але й ознайомитися з етапами створення і становлення наукової школи ливарників нашої академії, в розвиток якої значний внесок зробив М. П. Котєшов.

(Більш докладно інформацію про життя і діяльність М. П. Котєшова можна знайти на WEB-сторінці кафедри ливарного виробництва сайту академії / в розділі "Ми пам'ятаємо...")

Кафедра ливарного виробництва


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Ми пам`ятаємо...

Про колектив...

Наукова та професійна діяльність

Про кафедру

Для студентів

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Професія для Вас!!!

КРАЩІ СТУДЕНТИ

Акредитація

Студентська наука

ВЧИМОСЯ ДИСТАНЦІЙНО

ДИПЛОМУВАННЯ

Освітнi програми