UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

«Актуальні проблеми економіки та управління в епоху глобальних викликів і загроз»

 Шановні колеги!

 

З приємністю повідомляємо, що 26-27 квітня 2018 року на базі кафедри економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економіки та управління в епоху глобальних викликів і загроз».

 

В роботі конференції взяли участь понад 300 учасників із 65 вищих навчальних закладів, наукових установ, провідних промислових підприємств і проектно-конструкторських організацій України, а також кількох польських  університетів. Загалом на конференцію було надіслано 265 тез доповідей, що відповідали необхідним критеріям і були включені до збірника матеріалів конференції. 

 

Рівень наукового представництва конференції виявився надзвичайно високим, адже серед авторів доповідей – 38 докторів наук і близько 150 кандидатів наук з Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Луцька, Хмельницького, Запоріжжя, Черкас, Сум, Маріуполя, Кривого Рога, Острога, Мелітополя, Чорткова та інших міст нашої країни, польських міст Ярослава і Бєльско-Бяла. 

 

Суттєвим на конференції було представництво нашої академії, 32 науково-педагогічних співробітника якої надіслали свої матеріали. Дуже активну участь у конференції взяли молоді вчені, аспіранти, здобувачі і студенти. Так, серед учасників конференції – 17 студентів НМетАУ, котрі підготували тези доповідей разом зі своїми науковими керівниками. Відповідно, загальна кількість учасників конференції від НМетАУ склала 49 осіб.

 

За підсумками конференції підготовлено двотомний збірник матеріалів і прийнято резолюцію конференції.

 

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку всім учасникам конференції і повідомляє, що  збірник матеріалів конференції (у 2-х томах) розміщено на офіційному сайті кафедри економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня Національної металургійної академії України за посиланням: ТОМ 1 та ТОМ 2

 

Інформаційні повідомлення 26.03.2018.


Кафедра економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Наукова діяльність

Історія кафедри

Навчальний процес

Вступна кампанія 2021

АКРЕДИТАЦІЯ

Дипломування

Випускникам - бакалаврам технічних спеціальностей НМетАУ

Cилабуси навчальних дисциплін

Освітнi програми

Дистанційне навчання

Студентське життя