Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Про переміщення Центру до м. Дніпро

З метою збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу, створення безпечного освітнього середовища для здобуття освіти в умовах воєнного стану, наказом університету від 02.09.2022 р. №55 Нікопольський факультет Українського державного університету науки і технологій переміщено з місця його розташування (м. Нікополь, пр. Трубників, 18) на базу навчально-наукового інституту «Інститут промислових та бізнес-технологій» (м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4).

Відповідно до цього наказу, впродовж періоду перебування Нікопольського факультету у м. Дніпро, Нікопольський регіональний центр моніторингу освіти та соціального партнерства здійснює свої функції в он-лайн режимі, що не передбачає фізичної присутності відповідальних за його діяльність осіб за місцем розташування у м. Нікополь.

З усіх питань, пов'язаних з діяльністю НФ та Центру звертатися до керівництва факультету та керівника Центру.

 

Порядок роботи на період дистанційного навчання з 24.03.2021 до 13.04.2021

Розпорядженням НМетАУ №08 від 25.03.2021 запроваджено порядок навчання в умовах посилення карантинних обмежень. Питання, пов'язані з режимом навчання, організацією занять, здачею сесії, виконанням та захистом випускних кваліфікаційних робіт, слід з'ясовувати (рекомендується телефонний формат!) в деканаті факультету. Питання викладачам, в т.ч. виконані роботи (реферати, контрольні, курсові) студенти можуть направляти викладачам на їх електронні адреси (див. на персональних сторінках викладачів на сторінках кафедр ІнІФН - "кафедра / співробітники / ПІБ").

Про режим занять в період з 01.02.2021 по 19.06.2021

Відповідно до наказу НМетАУ від 27.01.2021 №05аг "Про організацію навчального процесу у 2-му семестрі 2020-2021 навчального року в умовах карантинних обмежень":

1. У другому семестрі 2020-2021 уч. року (з 01.02.2021 по 19.06.2021 - згідно з графіком навчального процесу) для студентів НМетАУ денної форми навчання заняття проводяться за змішаною формою навчання, яка передбачає частково дистанційний режим навчання і частково - аудиторний ("очний").

2. Допускається проведення в очному форматі всіх видів занять при одночасному присутності в аудиторіях не більше 20 осіб, з дотриманням встановлених карантинних обмежень (маски, дистанція, регулярне провітрювання приміщення та ін.).

3. Якщо кількість студентів перевищує 20 осіб або існує необхідність застосування профілактичних заходів для недопущення поширення інфекції, допускається проведення занять в дистанційному режимі з використанням засобів дистанційної комунікації - Google Classroom, Skype, Zoom та ін.

4. Інформацію щодо розкладу занять (графік навчального процесу) і форми їхнього проведення, способів зв'язку з викладачами та їх електронні адреси студенти факультету можуть отримати в деканаті (в т.ч. у телефонному режимі), а також на сторінках відповідних кафедр ІнІФН:

кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

 АДМІНІСТРАЦІЯ

До уваги абітурієнтів факультету - 2021

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком: 

 • 21 травня – хімія,
 • 24 травня – іспанська, німецька, французька мови, 
 • 25 травня – англійська мова,
 • 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
 • 1 червня – українська мова, українська мова і література,
 • 4 червня – історія України, 
 • 7 червня – фізика,
 • 10 червня – біологія,
 • 15 червня – географія.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня.

Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із 5-ти навчальних предметів.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами МОН від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 4 грудня 2019 року №1513.

Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 читайте на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.

Слід підкреслити, - Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет наголосив, що зовнішнє незалежне оцінювання є основним інструментом якісного та неупередженого вступу до закладів вищої освіти України.

ДЖЕРЕЛО: Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України

До уваги студентів!

У зв'язку з продовженням карантину і дистанційного режиму навчання (див. у новинах) на факультеті, виконані письмові роботи /курсові, контрольні, модульні роботи, реферати/ (у текстових форматах *.doc, *.docx) слід направляти відповідним викладачам за адресами їхньої електронної пошти. Адресу електронної пошти свого викладача ви можете дізнатися на його персональній сторінці на цьому ж сайті (див. у новинах).

Продовження дистанційного навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021

З огляду на погіршення епідеміологічної ситуації в Україні у зв'язку з поширенням коронавируса, ректором НМетАУ був виданий наказ №88аг від 12.11.2020 "Про перехід на дистанційне навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021 р.", відповідно до якого:

1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) в дистанційному режимі буде продовжено з 15 листопада 2020 по 31 січня 2021 р.

2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

3. Зимова сесія 2020-2021 н.р. буде проведена в дистанційному режимі. Порядок проведення сесії в дистанційному режимі буде повідомлено додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять (в т.ч. на Нікопольському факультеті НМетАУ) за допомогою дистанційних технологій, студенти можуть зв'язуватися з викладачами по електронній пошті (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, відправка виконаних завдань на перевірку і т.ін.).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ
Керівництво НФ НМетАУ

Національний тест на цифрову грамотність News icon

 


 

Міністерство цифровий трансформації України запустило на онлайн-платформі «Дія.Ціфрова освіта» національний тест на цифрову грамотність громадян «Ціфрограм». Тест є адаптованим аналогом європейської системи цифрових компетенцій для громадян DigComp 2.1., Адаптованої українськими "експертами". Не дивлячись на недоліки (результат здачі тесту носить скоріше мотиваційний, ніж кваліфікаційний характер), відповіді на питання тесту (90 питань) можуть допомогти виявити прогалини щодо окремих аспектів цифрової грамотності. За результатами тестування виставляється підсумковий (усереднений) бал і оформляється сертифікат про проходження тесту, який можна завантажити з порталу і зберегти на своєму комп'ютері. Для початку тестування необхідно пройти реєстрацію на порталі, наприклад, за допомогою облікового запису Google.

Крім того, на тій же платформі розміщені ряд освітніх серіалів (базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів і багато інших з актуальних напрямів), які можуть допомогти в підвищенні цифровий компетенції. Доступ до ресурсів - безкоштовний.

 


 

Організація навчального процесу на факультеті в період 15.10-15.11.2020

З урахуванням рекомендацій МОН України, ректором НМетАУ був виданий наказ №79аг від 13.10.2020 "Тимчасовий перехід на дистанційне навчання протягом 15.10-15.11.2020р.", відповідно до якого:
1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) призупинено з 15 жовтня до 15 листопада 2020.
2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

Дати проведення контрольних заходів (екзаменаційна сесія) на факультеті будуть повідомлені додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять на Нікопольському факультеті НМетАУ за допомогою дистанційних технологій, студенти факультету можуть зв'язуватися з викладачами електронною поштою (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, надсилання виконаних завдань для перевірки тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
- кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
- кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ
Керівництво НФ НМетАУ

Про особливості навчального процесу на Нікопольському факультеті НМетАУ в період карантину

На виконання рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти, враховуючи рекомендації надані у листі Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1\9-154 та з метою недопущення подальшого розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій серед учасників освітнього процесу керівництвом НМетАУ був виданий наказ від 12.03.2020 №27аг «Про призупинення навчального процесу».

Згідно з цим наказом:

 1. Навчальний процес в НМетАУ (в т.ч. і на Нікопольському факультеті) призупинено з 12 березня по 03 квітня 2020 р.
 2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.
 3. Для проведення контрольних заходів вказаний період: з 06.04.2020 по 24.04.2020 р.
 4. Заборонене проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території академії (Нікопольського факультету НМетАУ), проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять на Нікопольськиму факультеті НМетАУ з використанням дистанційних технологій, всі студенти факультету мають можливість зв’язку з викладачами за допомогою електронної пошти (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, направлення на перевірку виконаних завдань тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:

- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;

кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;

кафедра Гуманітарних, фундаментальних та загальноінженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

Керівництво НФ НМетАУ

Інформація від відбіркової (Приймальної) комісії

БАЖАЮЧИМ ОТРИМАТИ ДОСТОЙНУ РОБОТУ

В рабство — по объявлению: чем опасна работа за границей

Не секрет, что среди молодежи (и не только) г. Никополь в последние годы формируется мнение, что "достойную зарплату" можно получить только за границей (Польша, Чехия и др. страны). Однако, среди тех, кто уже пробовал поработать за рубежом можно встретить различные отзывы, в том числе - крайне негативные. В статье, размещенной на сайте"Сегодня.ua" отмечается, что украинцы все чаще оказываются жертвами псевдоработодателей, сулящих баснословные заработки за работу курьера, или официанта за границей. На деле же доверчивых людей незаконно вывозят в соседние страны, где заставляют зарабатывать проституцией или контрабандой.

 Региональный центр мониторинга образования и социального партнерства НМетАУ, функционирующий на базе Никопольского факультета НМетАУ, предлагает всем студентам факультета, выпускникам Никопольского техникума НМетАУ и других учебных заведений помощь в поиске оптимальной траектории обучения и последующего трудоустройства на предприятиях, с которыми НМетАУ заключены договора о социальном партнерстве. Более подробную информацию о потребности предприятий г. Никополь в специалистах и возможности трудоустройства можно получить в Центре (к. 202 в здании Никопольского техникума) у директора - Зинченко Светланы Михайловны.

  ПОДРОБНЕЕ...

 

Інформація від відбіркової (Приймальної) комісії

 

Документи, що стосуються організації та проведення вступної кампанії на Нікопольському факультеті НМетАУ у 2017 р.:

для перегляду або завантаження наведіть покажчик миші на назву документу

- правила прийому до Нікопольського факультету НМетАУ в 2017 р.;(переглянути/завантажити)

- наказ НМетАУ від 03.01.2017 № 2-1-і про затвердження складу відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ;(переглянути/завантажити)

- положення про відбіркову комісію Нікопольського факультету НМетАУ;(переглянути/завантажити)

 - графік роботи відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ, графік прийому громадян Головою і відповідальним секретарем;(переглянути/завантажити)

протоколи засідань відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ;(завантажити архів для перегляду)

- рейтингові списки і списки рекомендованих до зарахування;(завантажити архів для перегляду)

- накази про зарахування на навчання;(завантажити архів для перегляду)

- консультативні телефонні лінії «Вступна кампанія 2017».(переглянути/завантажити)

 

До уваги дипломників!

Звертаємо увагу дипломників-2017 (бакалаври і спеціалісти) всіх спеціальностей, що дипломні проекти (роботи) повинні виконуватися у відповідності до вимог, що викладені в посібнику "Організація виконання випускних кваліфікаційних робіт у Національній металургійній академії України (видання четверте, доповнене, перероблене): Навч. посібник /В.П. Іващенко, А.М. Должанський, А.К. Тараканов та ін. –Дніпропетровськ: НМетАУ, 2016. – 91 с.".

Детальніше - див. ТУТ.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ

********************************************************************************

З 05 вересня 2016 г. на нашому факультеті розпочатий навчальний процес. Прохання до всіх студентів слідкувати за розкладом занять (щотижня вивішується поруч з деканатом). Студенти, що зайняті на виробництві або знаходяться у частих відрядженнях можуть узнати розклад, зателефонувавши до деканату або у старости своії групи. В деканаті ви також можете отримати в електронному вигляді (потрібна флешка) методичні вказівки, літературу, теми завдань для виконання рефератів і контрольних робіт. Завдання для виконання курсових робіт і проектів необхідно отримати особисто, у викладача, попередньо дізнавшись у деканаті про дати і час його перебування на факультеті.

Звертаємо увагу, що регулярність відвідування вами занять буде враховуватися викладачами при здачі заліків та іспитів в період сесії.

ДЕКАНАТ

До уваги дипломників (бакалаври і спеціалісти)!

*******************************************************************************************

При виконанні розділу "Охорона праці" в дипломних проектах (роботах) слід використовувати такі методичні вказівки:

"Методичні вказівки до виконання розділу «Охорона праці» у кваліфікаційних роботах для студентів усіх напрямів та спеціальностей / Укл.: С.Є. Суліменко, Л.В. Бабенко, І.І. Іванов, М.В. Сухарева. – Дніпропетровськ: НМетАУ, 2015. –24 с.".

В цих вказівках містяться також посилання (назви) на основні нормативно-правові акти (ДСТУ, СНіПи та ін.), що можуть знадобитися для якісного виконання розділу. Практично всі зазначені документи можна розшукати (і завантажити собі на ПК) в мережі Інтернет за допомогою пошукових систем (Google і т.п.).

Завдання для виконання розділу "Охорона праці" можна отримати у свого керівника розділу (Ступак Ю.О., Лавренов Є.М.). Консультації з виконання розділу керівники проводять згідно з розкладом (дати можна уточнити в деканаті).

Файл з методичкою можна завантажити ТУТ.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ

У зв'язку з погодними умовами приїзд викладачів з Дніпропетровська на факультет в період з 18.01 по 22.01.2016 відкладено до поновлення транспортного сполучення "Дніпропетровськ-Нікополь". Дати проведення заліків та іспитів слід дізнаватися в деканаті Нікопольського факультету.

Відбувся захист дипломних робіт News icon

19 листопада 2015 р. на Нікопольському факультеті НМетАУ

кафедрою машинобудування і менеджменту якості підприємств ІнІФН НМетАУ (зав. кафедрою – проф., канд. техн. наук А.Е. Янішевський)

був організований і успішно проведений захист дипломних робіт майбутніми фахівцями з якості, стандартизації та сертифікації (група СТ-901Нс)