UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Про особливості навчального процесу на Нікопольському факультеті НМетАУ в період карантину

На виконання рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти, враховуючи рекомендації надані у листі Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1\9-154 та з метою недопущення подальшого розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій серед учасників освітнього процесу керівництвом НМетАУ був виданий наказ від 12.03.2020 №27аг «Про призупинення навчального процесу».

Згідно з цим наказом:

  1. Навчальний процес в НМетАУ (в т.ч. і на Нікопольському факультеті) призупинено з 12 березня по 03 квітня 2020 р.
  2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.
  3. Для проведення контрольних заходів вказаний період: з 06.04.2020 по 24.04.2020 р.
  4. Заборонене проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території академії (Нікопольського факультету НМетАУ), проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять на Нікопольськиму факультеті НМетАУ з використанням дистанційних технологій, всі студенти факультету мають можливість зв’язку з викладачами за допомогою електронної пошти (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, направлення на перевірку виконаних завдань тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:

- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;

кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;

кафедра Гуманітарних, фундаментальних та загальноінженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

Керівництво НФ НМетАУ

Урочиста посвята в студенти - 2019 News icon

25 вересня 2019 року на Нікопольському факультеті Національної металургійної академії України /НФ НМетАУ/ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С.М. Зінченко, декан Г.І. Толстіков, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти О.Г. Єфименко, Т.М. Мірошниченко, М.В. Бокій). ДЕТАЛЬНІШЕ...

Посвята в студенти на Нікопольському факультеті НМетАУ News icon

3 вересня 2018 року на Нікопольському факультеті (НФ) НМетАУ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С. М. Зінченко, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти Т.М. Мірошниченко, О.Г. Єфименко, М.В. Бокій).  ДЕТАЛЬНІШЕ...

Інформація від відбіркової (Приймальної) комісії

Важлива подія на Нікопольському факультеті НМетАУ

News icon

29 березня 2018 р. на Нікопольському факультеті НМетАУ відбувся Обласний семінар "Пошук шляхів поліпшення ефективності соціального партнерства НМетАУ з роботодавцями Нікопольського регіону та Дніпропетровської області, в т.ч. через формування і реалізацію регіональних та обласних програм професійної перепідготовки та соціальної адаптації учасників бойових дій", організований Нікопольським регіональним центром моніторингу освіти і соціального партнерства (директор - С.М. Зінченко) та Інститутом інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) за підтримки керівництва академії та місцевих органів влади. На семінар були запрошені представники кадрових служб провідних підприємств м. Нікополя і регіону (ПАТ "НЗФ", "Інтерпайп-Нікотьюб", "Сентравіс", "Марганецький ГЗК", "Покровський ГЗК" та ін., всього - близько 20), а також представники міської та районної адміністрацій м. Нікополя. Цей захід - продовження послідовної роботи Нікопольського факультету (Інституту інтегрованих форм навчання) зі зміцнення позицій НМетАУ як лідера на ринку освітніх послуг регіону.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО >>>

БАЖАЮЧИМ ОТРИМАТИ ДОСТОЙНУ РОБОТУ

В рабство — по объявлению: чем опасна работа за границей

Не секрет, что среди молодежи (и не только) г. Никополь в последние годы формируется мнение, что "достойную зарплату" можно получить только за границей (Польша, Чехия и др. страны). Однако, среди тех, кто уже пробовал поработать за рубежом можно встретить различные отзывы, в том числе - крайне негативные. В статье, размещенной на сайте"Сегодня.ua" отмечается, что украинцы все чаще оказываются жертвами псевдоработодателей, сулящих баснословные заработки за работу курьера, или официанта за границей. На деле же доверчивых людей незаконно вывозят в соседние страны, где заставляют зарабатывать проституцией или контрабандой.

 Региональный центр мониторинга образования и социального партнерства НМетАУ, функционирующий на базе Никопольского факультета НМетАУ, предлагает всем студентам факультета, выпускникам Никопольского техникума НМетАУ и других учебных заведений помощь в поиске оптимальной траектории обучения и последующего трудоустройства на предприятиях, с которыми НМетАУ заключены договора о социальном партнерстве. Более подробную информацию о потребности предприятий г. Никополь в специалистах и возможности трудоустройства можно получить в Центре (к. 202 в здании Никопольского техникума) у директора - Зинченко Светланы Михайловны.

  ПОДРОБНЕЕ...

 

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

17 листопада 2017 р. в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів - учасників АТО (Нікопольський факультет НМетАУ) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. В інтерв'ю засобам массової інформації ректор академії д.т.н. проф. О.Г. Величко підкреслив, що в НМетАУ захисникам України - учасникам АТО приділяється особлива увага і для них будуть створені всі умови для успішного навчання і отримання достойної освіти за обраними спеціальностями.

Додаткову інформацію про подію можна отримати на сторінці ІнІФН НМетАУа також з сайтів новин Дніпра:  Сайт 11 ТВ-канала, Главный городской сайт GOROD.DP.UA, Новостной сайт "Днепр Час", Сайт "Новости Днепропетровска", Газета "Наше місто", Сайт "Укринформ"

Бажаємо нашим студентам - славетним захисникам Вітчизни успішного навчання в НМетАУ і подальшої плідної праці під мирним небом на благо розвитку і процвітання України!

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НМетАУ

5 жовтня 2017 р. на факультеті відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за підтримки керівництва академії та Інституту інтегророваних форм навчання. У концертному залі КСК НЗФ, який ледь вмістив всіх гостей і учасників, були присутні представники міської влади, в т.ч. управління освіти і науки, керівники і топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров та ін.), керівники й учні коледжів та ліцеїв, директори шкіл та старшокласники м. Нікополя, ветерани металургійного виробництва і викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники декількох громадських організацій, а також засобів масової інформації. Завдяки постійній і активній агітаційній роботі, що проводиться співробітниками і викладачами факультету, в 2017 р. лави студентів НМетАУ поповнилися декількома сотнями нових студентів (в мм. Дніпро і Нікополь), в т.ч. 44 воїнами - учасниками АТО. Детальніше...

Інформація від відбіркової (Приймальної) комісії

 

Документи, що стосуються організації та проведення вступної кампанії на Нікопольському факультеті НМетАУ у 2017 р.:

для перегляду або завантаження наведіть покажчик миші на назву документу

- правила прийому до Нікопольського факультету НМетАУ в 2017 р.;(переглянути/завантажити)

- наказ НМетАУ від 03.01.2017 № 2-1-і про затвердження складу відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ;(переглянути/завантажити)

- положення про відбіркову комісію Нікопольського факультету НМетАУ;(переглянути/завантажити)

 - графік роботи відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ, графік прийому громадян Головою і відповідальним секретарем;(переглянути/завантажити)

протоколи засідань відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ;(завантажити архів для перегляду)

- рейтингові списки і списки рекомендованих до зарахування;(завантажити архів для перегляду)

- накази про зарахування на навчання;(завантажити архів для перегляду)

- консультативні телефонні лінії «Вступна кампанія 2017».(переглянути/завантажити)

 

До уваги дипломників!

Звертаємо увагу дипломників-2017 (бакалаври і спеціалісти) всіх спеціальностей, що дипломні проекти (роботи) повинні виконуватися у відповідності до вимог, що викладені в посібнику "Організація виконання випускних кваліфікаційних робіт у Національній металургійній академії України (видання четверте, доповнене, перероблене): Навч. посібник /В.П. Іващенко, А.М. Должанський, А.К. Тараканов та ін. –Дніпропетровськ: НМетАУ, 2016. – 91 с.".

Детальніше - див. ТУТ.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ

********************************************************************************

З 05 вересня 2016 г. на нашому факультеті розпочатий навчальний процес. Прохання до всіх студентів слідкувати за розкладом занять (щотижня вивішується поруч з деканатом). Студенти, що зайняті на виробництві або знаходяться у частих відрядженнях можуть узнати розклад, зателефонувавши до деканату або у старости своії групи. В деканаті ви також можете отримати в електронному вигляді (потрібна флешка) методичні вказівки, літературу, теми завдань для виконання рефератів і контрольних робіт. Завдання для виконання курсових робіт і проектів необхідно отримати особисто, у викладача, попередньо дізнавшись у деканаті про дати і час його перебування на факультеті.

Звертаємо увагу, що регулярність відвідування вами занять буде враховуватися викладачами при здачі заліків та іспитів в період сесії.

ДЕКАНАТ

До уваги дипломників (бакалаври і спеціалісти)!

*******************************************************************************************

При виконанні розділу "Охорона праці" в дипломних проектах (роботах) слід використовувати такі методичні вказівки:

"Методичні вказівки до виконання розділу «Охорона праці» у кваліфікаційних роботах для студентів усіх напрямів та спеціальностей / Укл.: С.Є. Суліменко, Л.В. Бабенко, І.І. Іванов, М.В. Сухарева. – Дніпропетровськ: НМетАУ, 2015. –24 с.".

В цих вказівках містяться також посилання (назви) на основні нормативно-правові акти (ДСТУ, СНіПи та ін.), що можуть знадобитися для якісного виконання розділу. Практично всі зазначені документи можна розшукати (і завантажити собі на ПК) в мережі Інтернет за допомогою пошукових систем (Google і т.п.).

Завдання для виконання розділу "Охорона праці" можна отримати у свого керівника розділу (Ступак Ю.О., Лавренов Є.М.). Консультації з виконання розділу керівники проводять згідно з розкладом (дати можна уточнити в деканаті).

Файл з методичкою можна завантажити ТУТ.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ

У зв'язку з погодними умовами приїзд викладачів з Дніпропетровська на факультет в період з 18.01 по 22.01.2016 відкладено до поновлення транспортного сполучення "Дніпропетровськ-Нікополь". Дати проведення заліків та іспитів слід дізнаватися в деканаті Нікопольського факультету.

Відбувся захист дипломних робіт News icon

19 листопада 2015 р. на Нікопольському факультеті НМетАУ

кафедрою машинобудування і менеджменту якості підприємств ІнІФН НМетАУ (зав. кафедрою – проф., канд. техн. наук А.Е. Янішевський)

був організований і успішно проведений захист дипломних робіт майбутніми фахівцями з якості, стандартизації та сертифікації (група СТ-901Нс)


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація заочникам

Акредитація