UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Нікопольський факультет (м. Нікополь)

Толстіков Георгій Іванович photo

Декан: Толстіков Георгій Іванович

Контакти:

Адреса м. Нікополь, пр. Трубників, 18, кімн. 204.

E-mail: ipk68@i.ua

Телефон: (05662) 2-13-15КОРОТКА ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ

 

Нікопольський факультет НМетАУ є структурним підрозділом Навчально-наукового Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ і продовжує славетні традиції відомого в Нікополі та далеко за його межами ДІПОпрому, пропонуючи всім, хто має бажання і можливість учитися, отримати вищу освіту рівня «бакалавр» або «магістр» за спеціалізаціями, найбільш затребуваними роботодавцями м. Нікополя.

Факультет був створений у 1998 році як підрозділ Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості - ДІПОпрому (наказ Міністра освіти України і Міністра промислової політики України від 13.10.98 р. № 362/373, наказ ректора НМетАУ Ю.М. Тарана, Голови Вченої ради комплексу «НМетАУ-ДІПОпром» від 29.10.98 р. №118) і до 2013 р. працював у складі учбово-наукового комплексу «НМетАУ-ДІПОпром». Всі роки існування ДІПОпрому (1996-2013 рр.) Його незмінним ректором був засновник інституту та факультету - Станіслав Тихонович Пліскановській - відомий металург, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії вищої школи України, лауреат державних премій України і СРСР, доктор технічних наук , Почесний професор НМетАУ. У 2013 р. наказом Міносвіти України (№630 від 28.05.2013) ДІПОпром був приєднаний до НМетАУ і продовжує свою роботу в складі академії як окремий структурний підрозділ - Навчально-наукового Інституту інтегрованих форм навчання (директор ННІнІФН - проф. Т.С. Хохлова).

На навчання приймаємо переважно випускників технікуму, в тому числі тих, хто закінчив технікум багато років тому. деяка частина наших студентів – це особи, що вже мають вищу освіту, але через обставини вирішили змінити напрям своєї діяльності (спеціальність). Головна наша відмінність від колишнього ДІПОпрому – дещо інший, більш високий статус, оскільки з 2013 р. ми працюємо як повноцінний структурний підрозділ Національної металургійної академії України в складі Навчально-наукового Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ.

Факультет очолює декан - к.т.н. доцент Г.І. Толстіков, який за посадою є також членом вченої ради ННІнІФН і головою відбіркової комісії факультету, якій Приймальною комісією НМетАУ делеговані повноваження для профорієнтаційної роботи, прийому документів, оформлення особових справ вступників, а також для виконання інших функцій. 

 

Вступна кампанія-2020   

 *****************************************************************

 • Правила прийому
 • Розклад вступних випробувань
 • Графік роботи відбіркової комісії
 • Протоколи засідань відбіркової комісії
 • Вартість навчання
 • Програми вступних екзаменів для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти
 • Програми фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі ОКР «Молодший спеціаліст»
 • Телефони гарячої лінії Міністерства освіти і науки України
 • Рейтинговий список вступників які вступають на навчання за ступенем «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти
 • Список вступників, рекомендованих до зарахування на ступень «Бакалавр» за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти
 • Накази про зарахування на навчання (бюджет, контракт, всі форми навчання)

* - представлені тут документи можна відкрити для перегляду, а також завантажити на ПК або смартфон. Дата останньої актуалізації документів  - 13.02.2020 (перелік постійно оновлюється й доповнюється Приймальною комісією НФ НМетАУ).

 УВАГА! Про особливості навчального процесу на Нікопольському факультеті НМетАУ в період карантину

До уваги студентів 4 та 5 курсів!
facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація заочникам

Акредитація