Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Конференції

Оргкомітет має більш ніж 15-річний досвід організації та проведення міжнародних та всеукраїнських конференцій. На даний час до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки, який формується Інститутом модернізації змісту освіти МОН України, оргкомітет щороку пропонує три конференції:

 - Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті» (проводиться з 2005 року в Болгарії, на базі Технічного університету м. Варна);

 - Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід» (проводиться з 2017 року на базі провідних університетів країн Євросоюзу);

 - Всеукраїнська конференція «Молоді вчені – від теорії до практики». Проводиться з 2010 року на базі ННІ ІПБТ УДУНТ та Нікопольського факультету УДУНТ.

З 2017 р. учасникам міжнародних конференцій (див. вище) оргкомітет надає можливість стажування за міжнародною програмою (з отриманням сертифікату від ТУ-Варна), а також можливість скласти іспит з англійської мови для отримання сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2). Вказані можливості надаються тільки за умови особистої присутності (участі) на конференції в країні її проведення.

До складу оргкомітетів вказаних вище конференцій входять провідні вчені ННІ ІПБТ УДУНТ, а також представники інших вищих навчальних закладів та наукових установ з України та країн Європейського Союзу. Як правило, ці ж установи є співорганізаторами заходів.

Матеріали конференцій (тези доповідей, статті) зазвичай видаються в паперовому (збірник у вигляді книжки) та електронному вигляді (публікація на СД, розміщення на Інтернет-сторінці) з наданням міжнародного індексу ISBN.


Зображення

image helsinki-2023-ukr.jpg

image helsinki-2023-angl.jpg