Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Інформація для вступників

ВСТУПНА КАМПАНІЯ - 2024

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ - 2024

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРО НІКОПОЛЬСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ - ПЕРЕГЛЯНУТИ:    Формат МР4    Формат PDF    Слайд-шоу

Інформація для абітурієнтів:      

09 грудня 2023 р. з 11-00 до 15-00 в режимі он-лайн відбувся День відкритих дверей Нікопольського факультету УДУНТ. Всі охочі мали змогу ознайомитися з можливостями щодо навчання на факультеті, особливостями організації навчального процесу в умовах воєнного стану, змістом та цілями освітньої програми "Металургія", що акредитована факультетом, пільгами для певних категорій вступників щодо вступу на навчання та іншими питаннями. Про наступну зустріч (вже у 2024 році) буде оголошено додатково.

Будемо раді новим зустрічам!

************************************************************************************************************************

ВСТУПНА КАМПАНІЯ - 2023*

Інформація для абітурієнтів:      

ПЕРЕГЛЯНУТИ КОРОТКУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ В ОДНОМУ З ФОРМАТІВ:    Формат МР4    Формат PDF    Слайд-шоу

Для вступу у 2023 році потрібно буде скласти національний мультипредметний тест (детальніше). НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові предмети – українська мова й математика, на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Для вступу у 2023 році замість результатів НМТ можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або ЗНО 2021/2020 років. Подробиці тут.

УВАГА! Для ветеранів війни та учасників бойових дій, а також дітей загиблих або постраждалих внаслідок бойових дій передбачено низку пільг при вступі до вищих навчальних закладів (ДЕТАЛЬНІШЕ).

випускникам 11 класів      випускникам технікумів     ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

 * - представлені тут документи можна буде відкрити для перегляду та/або завантаження на ПК або смартфон за умови їхньої наявності та актуальності на дату звернення. Дата останньої актуалізації документів - 02.03.2023 (перелік постійно оновлюється й доповнюється відбірковою комісією НФ УДУНТ).