Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Видатних успіхів домоглися спортсмени академії!

По-перше, вітаємо нашу студентку Катерину Масло (гр. ЕК01-15м) та студента групи В'ячеслава Новікова (гр.КН01-16с) з досягнутим серйозним результатом на Чемпіонаті Європи з карате серед спортсменів з вадами слуху в м. Анталія, Туреччина (06-07.10.19р.)!

Катерина стала Чемпіонкою Європи в куміте та бронзовим призером в ката, а В'ячеслав став Чемпіоном Європи в куміте! Обидва спортсмени виконали нормативи Майстра спорту міжнародного класу! Треба відзначити, що і у відбіркових змаганнях, на Чемпіонаті України у Львові (19-20.10.19р.), Катерина Масло зайняла 1 і 2 місце!

Відмінно виступили спортсмени - баскетболісти НМетАУ! Збірна України серед спортсменів з вадами слуху, в складі якої 6! випускників академії та один студент (Олександр Леванович, КН01-15м), зайняла 3 місце на Чемпіонаті Світу (м. Люблін, Польща, 26.06-06.07.2019р.) і 1 місце в Кубку Європи (м. Верона, Італія, 20 24.11.2019р).