Вебінар від компанії Festo

З метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників 27 жовтня 2020 року в Національній металургійній академії України в рамках виконання міжнародного проекту Erasmus+ «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» (HEIn4), 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP відбувся вебінар, який завершив серію тренінгів компанії Festo.

Компанія Festo – це один із провідних постачальників технологій автоматизації та мехатроніки у світі, а також лідер в області виробничого навчання і програм підвищення кваліфікації, зокрема в контексті Industry 4.0.

Представники компанії Festo відповіли на питання учасників вебінару та підвели підсумки програми тренінгів. До того ж, у якості доброї волі, компанія Festo надала усім учасникам проекту безкоштовний доступ до своїх навчальних ресурсів на платформі «Festo LX» до кінця 2020-го року.

Проведений тренінг стане основою значного підвищення рівня освітньої та наукової діяльності в НМетАУ у галузі сучасних технологій Industry 4.0, забезпечуючи й надалі наші лідерські позиції у співпраці з підприємствами регіону щодо відповідності інноваційним технологічним трендам.

Про інші новини проекту HEIn4 можна дізнатися на вебсайті https://hein4.net