Национальная Металлургическая академия Украины

Дистанционное обучение

Обучение в 4 четверти 2020/2021 уч.года будет проходить в смешаной форме:  занятия в группах до 20 студентов будут проводиться в аудиториях.
Для занятий, которые будут проводится очно в аудиториях в расписании в последнем столбце указан номер аудитории.
 По всем дисциплинам независимо от формы проведения занятий преподавателями подготовлены обучающие материалы: он-лайн курсы и задания для самостоятельной работы.
Для получения материалов и консультаций по дисциплинам просим обращаться к преподавателям по указанным на сайте академии адресам электронной почты.
 
Розклад занять групи ОГ10-16М
2020-2021 навчальний рік 4 чверть
Понеділок   Стратегічне управління підприємством Довбня Світлана Борисівна 312
4
 
  Найдовська Ангеліна Олексіївна angelina.naydovskaya@gmail.com
13.00-14.20
 
Розклад занять групи ЕП 01-16М
2020-2021 навчальний рік 4 чверть
Понеділок 3 Конкурентоспроможність бізнесу та стійкість його функціонування Ігнашкіна Тетяна Борисівна 405
11:30-12:50
Вівторок 2 Управління проєктами Гулик Тетяна Володимирівна Б -303
9:45-11:05
3 Управління проєктами Гулик Тетяна Володимирівна
11:30-12:50
Четвер 1 Конкурентоспроможність бізнесу та стійкість його функціонування Ігнашкіна Тетяна Борисівна Google Classroom
8:15-9:35
2 Конкурентоспроможність бізнесу та стійкість його функціонування Ігнашкіна Тетяна Борисівна Google Classroom
9:45-11:05
П'ятниця 2 Сталий розвиток в промисловості та безпека виробництва Педько Андрій Борисович Google Classroom
9:45-11:05
3 Сталий розвиток в промисловості та безпека виробництва Педько Андрій Борисович Google Classroom
11:30-12:50

Розклад занять групи ЕП01-18
2020-2021 навчальний рік 4 чверть
  1 Стратегiя пiдприємства Найдовська Ангеліна Олексіївна 405
  8:15-9:35
Понеділок 2 Проектний аналiз Ігнашкіна Тетяна Борисівна 405
  9:45-11:05
  3 Потенцiал i розвиток пiдприємства Гончарук Ольга Валерiївна Б 406
  11:30-12:50
  1 Проектний аналiз Ігнашкіна Тетяна Борисівна 405
  8:15-9:35
Вівторок 2 Стратегiя пiдприємства Найдовська Ангеліна Олексіївна 405
  9:45-11:05
  3 Фінансова діяльність підприємства Довбня Світлана Борисівна 405
  11:30-12:50
  4 Фінансова діяльність підприємства Довбня Світлана Борисівна 405
Четвер 2 Потенцiал i розвиток пiдприємства Гончарук Ольга Валерiївна Google Classroom
9:45-11:05
3 Потенцiал i розвиток пiдприємства Гончарук Ольга Валерiївна Google Classroom
11:30-12:50
4 Фінансова діяльність підприємства Довбня Світлана Борисівна Google Classroom
13.00-14.20
П'ятниця  1 Фiзичне виховання    
8:15-9:35
2 Стратегiя пiдприємства Найдовська Ангеліна Олексіївна Google Classroom
9:45-11:05
3 Проектний аналiз Ігнашкіна Тетяна Борисівна Google Classroom
11:30-12:50

 

Розклад занять групи ЕП01-19
2020-2021 навчальний рік 4 чверть
Понеділок 1      
8:15-9:35
2 Соцiальна економiка Леонідов Ігор Леонідович Google Classroom
9:45-11:05
3 Фiзична культура    
11:30-12:50
Вівторок 1 Грошi i кредит Валенюк Наталiя Валерiївна  Б 411
8:15-9:35
2
9:45-11:05
3 Маркетинг Семенова Тетяна Валерiївна  614
11:30-12:50
Четвер 2 Маркетинг Семенова Тетяна Валерiївна  316
9:45-11:05
3 Аналіз господарської діяльності Распопова Юлiя Олександрiвна   
11:30-12:50
4 Соцiальна економiка Леонідов Ігор Леонідович  
13.00-14.20
П'ятниця  1 Бухгалтерський облiк Сокольська Рената Борисiвна   
8:15-9:35
2
9:45-11:05
3 Аналіз господарської діяльності Распопова Юлiя Олександрiвна   
11:30-12:50
4
13.00-14.20

 


Изображения

image klassrum.gif