Національна металургійна академія України

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт News icon

магістра кафедри Технології машинобудування

Французан Лесю Петрівну

з отриманням Диплому ІIІ ступеня на

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеіальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» 2020/2021 н.р.

з роботою на тему «Технологічне забезпечення експлуатаційної надійності заправочно-зливного клапану топливного баку ракети»,

виконаної під керівництвом асистента Абрамова С.О.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт News icon

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

магістра кафедри Технології машинобудування

Синицина ЯрославаСергійовича

з отриманням Диплому ІІ ступеня на

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеіальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» 2020/2021 н.р.

з роботою на тему «Підвищення зносостійкості поверхонь валів авіаційних відцентрових насосів»,

виконаної під керівництвом асистента Абрамова С.О.

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання студентів в НМетАУ продовжено з 26.04. по 10.05.2021 р.

Уся необхідна інформація представлена в розділі "Дистанційне навчання".

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання студентів в НМетАУ продовжено з 13.04. по 23.04.2021 р.

Уся необхідна інформація представлена в розділі "Дистанційне навчання".

Увага! Оновлені контактні дані <span class="JLqJ4b ChMk0b" data-language-for- ...

Дистанционное обчение

Шановні студенти!

В період з 24.03.2021 р. по 13.04.2021 р. в НМетАУ

на всіх курсах запроваджено дистанційне навчання.

Інформація розміщена в розділі «Дистанційне навчання».

Вітаємо переможців

Вітаємо студентів кафедри «Технологія машинобудування» Мефед Дарину Володимирівну (група ІМ01-18) і Мар'єнка Богдана Валерійовича (група ІМ01-18) з заняттям призових місць на студентській олімпіаді з проектування в програмному продукті КОМПАС-3D, під назвою «Дизайн машин для процесів обробки металів тиском ». Олімпіада проходила в лютому 2021 року на кафедрі «Обробки металів тиском» НМетАУ за підтримки компанії IT САПР.

Дистанційне навчання

 

Шановні студенти!

          Дистанційне/змішане навчання, що діє на усіх курсах НМетаУ подовжено до 31.01.2021 р. 

Уся необхідна інформація  розміщена в розділі «Дистанційне навчання».

Вебінар від компанії Festo

З метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників 27 жовтня 2020 року на базі кафедри Технології машинобудування Національної металургійної академії України в рамках виконання міжнародного проекту Erasmus+ «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» (HEIn4), 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP відбувся вебінар, який завершив серію тренінгів компанії Festo.

Компанія Festo – це один із провідних постачальників технологій автоматизації та мехатроніки у світі, а також лідер в області виробничого навчання і програм підвищення кваліфікації, зокрема в контексті Industry 4.0.

Представники компанії Festo відповіли на питання учасників вебінару та підвели підсумки програми тренінгів. До того ж, у якості доброї волі, компанія Festo надала усім учасникам проекту безкоштовний доступ до своїх навчальних ресурсів на платформі «Festo LX» до кінця 2020-го року.

Проведений тренінг стане основою значного підвищення рівня освітньої та наукової діяльності в НМетАУ у галузі сучасних технологій Industry 4.0, забезпечуючи й надалі наші лідерські позиції у співпраці з підприємствами регіону щодо відповідності інноваційним технологічним трендам.

Про інші новини проекту HEIn4 можна дізнатися на вебсайті https://hein4.net

Також, 27 жовтня 2020 року кафедрою Технології машинобудування була проведена онлайн конференція в рамках проекту Festo. У конференції прийняли участь провідні науково-педагогічні співробітники Португалії та всієї України.

      

     

Семінар-тренинг на тему: «ІНДУСТРІЯ 4.0 НА СУЧАСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ. СУТНІСТЬ, КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ».

1 та 2 жовтня 2020 року на базі кафедри Технології машинобудування Національної металургійної академії України, в рамках виконання міжнародного проекту Еразмус+ : «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» (HEIn4), 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP, з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників академії,  проведено семінар-тренінг на тему: «ІНДУСТРІЯ 4.0 НА СУЧАСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ. СУТНІСТЬ, КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ».

Семінар-тренінг проводили представники компанії «Festo Україна», яка є провідним світовим постачальником технологій автоматизації та лідером в області виробничого навчання і програм підвищення кваліфікації. Мета компанії - максимальна продуктивність і конкурентоспроможність її клієнтів.

В семінарі прийняли активну участь та підвищили свою кваліфікацію науково-педагогічні працівники кафедр НМетАУ, а саме: кафедри технології машинобудування; кафедри автоматизації виробничих процесів; кафедри теорії металургійних процесів та хімії; кафедри електрометалургії; кафедри машин та агрегатів металургійного виробництва; кафедри електротехніки та електроприводу; кафедри прикладної механіки.

Отримані знання дозволять нашим науково-педагогічним працівникам  значно підвищити рівень освітньої та наукової діяльності з висвітленням сучасних технологій Industry 4.0 та їх впливу на економічну ефективність роботи підприємств.

        

Дистанційне навчання

Шановні студенти!

В період з 15. 10. 2020 р. по 15. 11. 2020 р. в НМетАУ

на всіх курсах запроваджено дистанційне навчання.

Інформація розміщена в розділі «Дистанційне навчання».

З Днем Машинобудівника! News icon

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з професійним святом!

Бажаємо нових досягнень, злагодженої і стабільної роботи, успіхів у виконанні планів і інженерних задумів! Добра, міцного здоров'я і щастя Вам і Вашим близьким!

 

Державний іспит 2020

Увага! Студенти каф. Технології машинобудування

10 та 12 червня 2020 року відбудуться Державні іспити на кафедрі ТМ

Більш детально про порядок проведення, а також список тем на які представлені питання в Державному іспиті ви можете ознайомитись ТУТ або у форматі *.pdf за ПОСИЛАННЯМ

 

Іспити відбуватимуться 10 та 12 червня 2020 року згідно до наказу №34аг від 26.05.2020 за наступним графіком:

Дипломування 2020

Увага! Студенти-дипломники каф. Технології машинобудування

 З даною Дорожньою картою захисту випускних робіт бакалаврів та графіком захистів ви можете ознайомитись у форматі *.pdf за посиланням: Дорожня карта захисту


 

Лазерна обробка. Вебінар.

Abplanalp Ukraine пропонує до вашої уваги вебінар на тему "Лазерна обробка"

Олімпіада з нарисної геометрії, інженерної графіки та моделюванню на ПЕОМ.

На кафедрі пройшов 1 тур всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н.р. з нарисної геометрії,

інженерної графіки та моделювання на ПЕОМ. В олімпіаді прийняли участь 22 студента.

 

 

 ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

 

КУЗНЕЦОВA Д.П. ст.грМЕ 01-16-1 за I МІСЦЕ. 

 

Теплицького Є.А. ст.гр. МЕ 01-19-3 заIМІСЦЕ .

 

Марченко С.Ю. ст.гр. МБ 01-17-2  заIIМІСЦЕ.

Захист кандидатської дисертації News icon

Коллектив кафедри технології машинобудування щиро вітає завідувача лабораторією Абрамова Сергія Олексійовича та його наукового керівника, завідуючого кафедрою Гришина Володимира Сергійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 050208 - технологія машинобудування, який відбувся 3 грудня у Луцькому національному технічному університеті.Тема дисертаційної роботи «Підвищення експлуатаційних характеристик і властивостей колекторних вузлів на основі покращення технології виготовлення ламелей».

Більш детальніша інформація на сайті Луцького НТУ https://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/naukovci-iz-dnipra-ta-kiieva-uspishno-zahistili-kandidatski-disertaciyi-u-luckomu-ntu

Змагання з робіт на верстатах з ЧПК Interpipe TechFest 2019

      7-9 жовтня 2019 року на території навчального центра Upipe спільно з НТУ "Дніпровська політехніка" проходили майстер-класи з підготовки до конкурсу по роботі на верстатах з ЧПК. Навчання проводили доцент НТУ "Дніпровська політехніка" Віталій Дербаба, співробітники ДИТЦ "Контакт" Олег Чернов, Роман Кравцов та Сергій Мартиненко, співробітник компанії Твіст інжиніринг Сергій Кулик. Студенти прослухали курси по верстатам з ЧПК та металорізальним інструментам, а також програмним забезпеченням, що використовувалось на конкурсі. Так же була проведена екскурсія на завод Інтерпайп та ДИТЦ "Контакт". А 19-20 жовтня 2019 року в м. Дніпрі в рамках Interpipe TechFest 2019 проходили змагання з робіт на верстатах з ЧПК. Студенти вирішували теоретичні завдання та виконували практичне завдання - проектували керуючу программу для верстата з ЧПК. Перше місце у лізі вищих навчальних закладів заняв студент групи ІМ-01-14м Олег Митько (тренер команди НМетАУ старший викладач кафедри технології машинобудування Віктор Ласкін). Коллектив кафедри вітає переможця, та бажає йому творчих успіхів у виконанні і захисті магістерської работи, та  практичному використанні надбанних під час навчання в академії навичок у подальшому житті.

 

 

Некролог

Сьогодні вночи пішов з життя заслужений викладач кафедри Сергій Павлович Лапшин. Колектив кафедри висловлює співчуття рідним, близьким та друзям.

 

Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та молодих вчених"Молода академія 2019" 22.05. 2019 г.

Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та молодих вчених"Молода академія 2019"

22.05. 2019 г.

(підсекція “Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка”).

 

Дипломи I ступеня  отримали студенти:

ТІТОВА П. С. (       гр. МЛ-02-16 )

НЕСТЕРЕНКО М. В. (гр. ІМ-01-17)

Диплом II ступеня  отримав студент:

КРАВЕЦЬ В. В.      (гр. АП-01-18)

Дипломи III ступеня  отримала студентка:

ГАЛКА  К. А.         (гр. ХТ-01-18-1)

  Колектив кафедри графіки дякує усіх студентів, прийнявших участь в науковій конференції та поздоровляє переможців.