Національна металургійна академія України

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

магістра кафедри Технології машинобудування

Французан Лесю Петрівну

з отриманням Диплому ІIІ ступеня на

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеіальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» 2020/2021 н.р.

з роботою на тему «Технологічне забезпечення експлуатаційної надійності заправочно-зливного клапану топливного баку ракети»,

виконаної під керівництвом асистента Абрамова С.О.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

магістра кафедри Технології машинобудування

Синицина ЯрославаСергійовича

з отриманням Диплому ІІ ступеня на

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеіальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» 2020/2021 н.р.

з роботою на тему «Підвищення зносостійкості поверхонь валів авіаційних відцентрових насосів»,

виконаної під керівництвом асистента Абрамова С.О.

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання студентів в НМетАУ продовжено з 26.04. по 10.05.2021 р.

Уся необхідна інформація представлена в розділі "Дистанційне навчання".

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання студентів в НМетАУ продовжено з 13.04. по 23.04.2021 р.

Уся необхідна інформація представлена в розділі "Дистанційне навчання".

Увага! Оновлені контактні дані <span class="JLqJ4b ChMk0b" data-language-for- ...

Дистанционное обчение

Шановні студенти!

В період з 24.03.2021 р. по 13.04.2021 р. в НМетАУ

на всіх курсах запроваджено дистанційне навчання.

Інформація розміщена в розділі «Дистанційне навчання».

Вітаємо переможців

Вітаємо студентів кафедри «Технологія машинобудування» Мефед Дарину Володимирівну (група ІМ01-18) і Мар'єнка Богдана Валерійовича (група ІМ01-18) з заняттям призових місць на студентській олімпіаді з проектування в програмному продукті КОМПАС-3D, під назвою «Дизайн машин для процесів обробки металів тиском ». Олімпіада проходила в лютому 2021 року на кафедрі «Обробки металів тиском» НМетАУ за підтримки компанії IT САПР.

Дистанційне навчання

 

Шановні студенти!

          Дистанційне/змішане навчання, що діє на усіх курсах НМетаУ подовжено до 31.01.2021 р. 

Уся необхідна інформація  розміщена в розділі «Дистанційне навчання».

Вебінар від компанії Festo

З метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників 27 жовтня 2020 року на базі кафедри Технології машинобудування Національної металургійної академії України в рамках виконання міжнародного проекту Erasmus+ «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» (HEIn4), 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP відбувся вебінар, який завершив серію тренінгів компанії Festo.

Компанія Festo – це один із провідних постачальників технологій автоматизації та мехатроніки у світі, а також лідер в області виробничого навчання і програм підвищення кваліфікації, зокрема в контексті Industry 4.0.

Представники компанії Festo відповіли на питання учасників вебінару та підвели підсумки програми тренінгів. До того ж, у якості доброї волі, компанія Festo надала усім учасникам проекту безкоштовний доступ до своїх навчальних ресурсів на платформі «Festo LX» до кінця 2020-го року.

Проведений тренінг стане основою значного підвищення рівня освітньої та наукової діяльності в НМетАУ у галузі сучасних технологій Industry 4.0, забезпечуючи й надалі наші лідерські позиції у співпраці з підприємствами регіону щодо відповідності інноваційним технологічним трендам.

Про інші новини проекту HEIn4 можна дізнатися на вебсайті https://hein4.net

Також, 27 жовтня 2020 року кафедрою Технології машинобудування була проведена онлайн конференція в рамках проекту Festo. У конференції прийняли участь провідні науково-педагогічні співробітники Португалії та всієї України.

      

     

Семінар-тренинг на тему: «ІНДУСТРІЯ 4.0 НА СУЧАСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ. СУТНІСТЬ, КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ».

1 та 2 жовтня 2020 року на базі кафедри Технології машинобудування Національної металургійної академії України, в рамках виконання міжнародного проекту Еразмус+ : «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» (HEIn4), 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP, з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників академії,  проведено семінар-тренінг на тему: «ІНДУСТРІЯ 4.0 НА СУЧАСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ. СУТНІСТЬ, КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ».

Семінар-тренінг проводили представники компанії «Festo Україна», яка є провідним світовим постачальником технологій автоматизації та лідером в області виробничого навчання і програм підвищення кваліфікації. Мета компанії - максимальна продуктивність і конкурентоспроможність її клієнтів.

В семінарі прийняли активну участь та підвищили свою кваліфікацію науково-педагогічні працівники кафедр НМетАУ, а саме: кафедри технології машинобудування; кафедри автоматизації виробничих процесів; кафедри теорії металургійних процесів та хімії; кафедри електрометалургії; кафедри машин та агрегатів металургійного виробництва; кафедри електротехніки та електроприводу; кафедри прикладної механіки.

Отримані знання дозволять нашим науково-педагогічним працівникам  значно підвищити рівень освітньої та наукової діяльності з висвітленням сучасних технологій Industry 4.0 та їх впливу на економічну ефективність роботи підприємств.

        

Дистанційне навчання

Шановні студенти!

В період з 15. 10. 2020 р. по 15. 11. 2020 р. в НМетАУ

на всіх курсах запроваджено дистанційне навчання.

Інформація розміщена в розділі «Дистанційне навчання».

З Днем Машинобудівника! News icon

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з професійним святом!

Бажаємо нових досягнень, злагодженої і стабільної роботи, успіхів у виконанні планів і інженерних задумів! Добра, міцного здоров'я і щастя Вам і Вашим близьким!

 

Державний іспит 2020

Увага! Студенти каф. Технології машинобудування

10 та 12 червня 2020 року відбудуться Державні іспити на кафедрі ТМ

Більш детально про порядок проведення, а також список тем на які представлені питання в Державному іспиті ви можете ознайомитись ТУТ або у форматі *.pdf за ПОСИЛАННЯМ

 

Іспити відбуватимуться 10 та 12 червня 2020 року згідно до наказу №34аг від 26.05.2020 за наступним графіком:

Дипломування 2020

Увага! Студенти-дипломники каф. Технології машинобудування

 З даною Дорожньою картою захисту випускних робіт бакалаврів та графіком захистів ви можете ознайомитись у форматі *.pdf за посиланням: Дорожня карта захисту


 

Лазерна обробка. Вебінар.

Abplanalp Ukraine пропонує до вашої уваги вебінар на тему "Лазерна обробка"

Олімпіада з нарисної геометрії, інженерної графіки та моделюванню на ПЕОМ.

На кафедрі пройшов 1 тур всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н.р. з нарисної геометрії,

інженерної графіки та моделювання на ПЕОМ. В олімпіаді прийняли участь 22 студента.

 

 

 ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

 

КУЗНЕЦОВA Д.П. ст.грМЕ 01-16-1 за I МІСЦЕ. 

 

Теплицького Є.А. ст.гр. МЕ 01-19-3 заIМІСЦЕ .

 

Марченко С.Ю. ст.гр. МБ 01-17-2  заIIМІСЦЕ.

Захист кандидатської дисертації News icon

Коллектив кафедри технології машинобудування щиро вітає завідувача лабораторією Абрамова Сергія Олексійовича та його наукового керівника, завідуючого кафедрою Гришина Володимира Сергійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 050208 - технологія машинобудування, який відбувся 3 грудня у Луцькому національному технічному університеті.Тема дисертаційної роботи «Підвищення експлуатаційних характеристик і властивостей колекторних вузлів на основі покращення технології виготовлення ламелей».

Більш детальніша інформація на сайті Луцького НТУ https://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/naukovci-iz-dnipra-ta-kiieva-uspishno-zahistili-kandidatski-disertaciyi-u-luckomu-ntu

Змагання з робіт на верстатах з ЧПК Interpipe TechFest 2019

      7-9 жовтня 2019 року на території навчального центра Upipe спільно з НТУ "Дніпровська політехніка" проходили майстер-класи з підготовки до конкурсу по роботі на верстатах з ЧПК. Навчання проводили доцент НТУ "Дніпровська політехніка" Віталій Дербаба, співробітники ДИТЦ "Контакт" Олег Чернов, Роман Кравцов та Сергій Мартиненко, співробітник компанії Твіст інжиніринг Сергій Кулик. Студенти прослухали курси по верстатам з ЧПК та металорізальним інструментам, а також програмним забезпеченням, що використовувалось на конкурсі. Так же була проведена екскурсія на завод Інтерпайп та ДИТЦ "Контакт". А 19-20 жовтня 2019 року в м. Дніпрі в рамках Interpipe TechFest 2019 проходили змагання з робіт на верстатах з ЧПК. Студенти вирішували теоретичні завдання та виконували практичне завдання - проектували керуючу программу для верстата з ЧПК. Перше місце у лізі вищих навчальних закладів заняв студент групи ІМ-01-14м Олег Митько (тренер команди НМетАУ старший викладач кафедри технології машинобудування Віктор Ласкін). Коллектив кафедри вітає переможця, та бажає йому творчих успіхів у виконанні і захисті магістерської работи, та  практичному використанні надбанних під час навчання в академії навичок у подальшому житті.

 

 

Некролог

Сьогодні вночи пішов з життя заслужений викладач кафедри Сергій Павлович Лапшин. Колектив кафедри висловлює співчуття рідним, близьким та друзям.

 

Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та молодих вчених"Молода академія 2019" 22.05. 2019 г.

Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та молодих вчених"Молода академія 2019"

22.05. 2019 г.

(підсекція “Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка”).

 

Дипломи I ступеня  отримали студенти:

ТІТОВА П. С. (       гр. МЛ-02-16 )

НЕСТЕРЕНКО М. В. (гр. ІМ-01-17)

Диплом II ступеня  отримав студент:

КРАВЕЦЬ В. В.      (гр. АП-01-18)

Дипломи III ступеня  отримала студентка:

ГАЛКА  К. А.         (гр. ХТ-01-18-1)

  Колектив кафедри графіки дякує усіх студентів, прийнявших участь в науковій конференції та поздоровляє переможців.