Національна металургійна академія України

XVII Міжнародний промисловий форум

20-23 листопада в Міжнародному виставковому центрі м Київ проходив XVII Міжнародний промисловий форум.

Постійним учасником форуму є одна з провідних компаній в нашій країні з металообробки ДП «АБПЛАНАЛП Україна», яка співпрацює з нашою кафедрою з жовтня 2008 року. Щороку керівництво компанії запрошує на форум співробітників і студентів кафедри для ознайомлення з новими сучасними верстатами з ЧПУ і оснащенням американської фірми HAAS, ріжучим інструментом, обладнанням для обробки листового прокату, мастильно-охолоджуючих рідин Blaser Swisslube AG швейцарської компанії і т.д. в цьому році форум відвідали завідувач кафедри Гришин Володимир Сергійович і завідувач лабораторією Абрамов Сергій Олексійович.

На виставковому майданчику «АБЛАНАЛП» відбулися традиційні зустрічі з представниками машинобудівних підприємств з викладачами кафедр технології машинобудування України. Зокрема, дуже корисним було обговорення питань проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування обробки на верстатах з ЧПУ в 2019 році з викладачами Київського політехнічного інституту. З головним редактором Міжнародного інформаційно-технічного журналу «Обладнання інструмент для професіоналів» Галиною Горнаковой провели дискусію про доступність світової технічної інформації українською мовою для студентів, і домовилися про співпрацю.

Важливі переговори щодо активізації навчального процесу на кафедрі були проведені з Генеральним директором компанії «АБЛАНАЛП Україна» Н.В. Скрипником, який був одним з ініціаторів створення на кафедрі Центру технічного навчання HAAS (HTEC) в 2008 році. За цей період в Центрі проводилися не тільки поточні заняття зі студентами, а й курси підвищення кваліфікації працівників машинобудівних підприємств. Плідна праця Н.В. Скрипника по інтенсифікації навчального процесу на кафедрі відзначений керівництвом Академії - він нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед академією». У діловій атмосфері, в присутності співробітників «АБЛАНАЛП Україна» і відвідувачів форуму цей знак був вручений Н.В. Скрипнику зав. кафедрою Гришина В.С.

 

Підводячи підсумки 10-річної співпраці були намічені шляхи подальшого підвищення рівня технічного навчання на кафедрі, зокрема підписання Договору про дуальном освіті; своєчасне оновлення верстатів з ЧПУ, реалізацію Програми підготовки операторів і наладчиків верстатів з ЧПУ.

 

 

Інформаційні повідомлення


Кафедра технології машинобудування