UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

НОВИЙ ВИПУСК ВЧЕНИХ ЗАПИСОК КАФЕДРИ ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НМетАУ

Нещодавно побачив світ другий випуск збірника наукових праць «Вчені записки КДІД НМетАУ», підготовленого кафедрою документознавства та інформаційної діяльності Національної Металургійної академії України. Збірник має 180 сторінок, складається з двох розділів та містить двадцять одну наукову статтю й дванадцять тез (повідомлень), які висвітлюють різні аспекти документознавства та інформаційної діяльності, педагогіки, методики викладання у ЗВО, середніх спеціальних НЗ та школах, роботи архівних, бібліотечних та інформаційних установ, узагальнюють соціально-комунікативні аспекти управлінської діяльності взагалі, в умовах карантину зокрема тощо.

Авторами у «Вчених записках КДІД» є не лише викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності, але й науковці інших кафедр НМетАУ. Також до збірника подали свої праці наші колеги з ДНУ імені Олеся Гончара, ПДАБА, ДРІДУ НАДУ при Президентові України, ПДАФКіС, ДМА імені Глінки, ДДУВС, ДТЕК, що свідчить про високий науковий потенціал видання. Характерною рисою збірника вже стало те, що у ньому друкуються розвідки магістрів НМетАУ (які щойно одержали дипломи або у поточному навчальному році захищатимуть свої випускні роботи). В цьому випуску до наших магістрів приєдналися представники Черкаського Національного університету імені Богдана Хмельницького. Ми сподіваємось на продовження плідної співпраці з цим закладом.

Отже новий випуск «Вчених записок КДІД» підтвердив потребу у продовженні кафедрою цієї складної та копіткої роботи, а це – дуже не просто у наш час. Редколегією збірника, яку очолює завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності, доктор історичних наук, професор О.В. Михайлюк, та у складі якої працюють доценти – кандидат філологічних наук К.А. Прокоф’єва (заступник голови, відповідальний секретар), кандидат педагогічних наук О.М. Решетілова, кандидат історичних наук С.В. Савченко, вже розпочато роботу над третім випуском збірника.

Маю надію, що наступний випуск «Вчених записок КДІД», по-перше, ще більше розширить свою географію та науковий ареопаг, а, по-друге, й це головне – стане помітним явищем на вітчизняному документознавчому та освітянському науковому обрії. Взяти у ньому участь запрошуються всі факультети НМетАУ й наші випускники – працівники-практики з управлінських та інформаційних установ, архівів, бібліотек тощо. Дякуємо всім авторам випуску другого, бажаю творчої наснаги, подальших успіхів та плідної співпраці у випуску третьому!

Інформаційні повідомлення 18.10.2020.


Кафедра документознавства та інформаційної діяльності


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Дипломування

Наукові семінари

Акредитація бакалаврів

Силабус

Дистанційне навчання та консультації

Методична література

Акредитація магістрів

Навчально-методичні семінари

Освітнi програми

Презентация специальности

Конференції кафедри

Напрямки досліджень кафедри

ПРАКТИКА

Вчені записки кафедри