UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

До уваги молодих вчених! Нова можливість для публікацій у міжнародному науковому журналі Central European Researchers Journal ?CERES?, що входить до наукометричних баз IEEEXplore, Scopus і Web of Science

До уваги молодих вчених! Нова можливість для публікацій у міжнародному науковому журналі Central European Researchers Journal ?CERES?, що входить до наукометричних баз IEEEXplore, Scopus і Web of Science

До уваги молодих вчених!

Нова можливість для публікацій у міжнародному науковому журналі

Central European Researchers Journal «CERES»,

що входить до наукометричних баз IEEEXplore, Scopus і Web of Science

 

Як відомо, однією з основних вимог для захисту кандидатських та докторських дисертацій, отримання вчених звань професора та доцента є наявність публікацій в журналах, які входять до наукометричних баз даних. На превеликий жаль, в даний час кількість Вітчизняних журналів, які входять до цього переліку дуже обмежена.

Одним з шляхів для виходу з цієї ситуації, а також для популяризації результатів наукових досліджень вітчизняних науковців, є налагодження тісних партнерських зв’язків із закордонними вищими навчальними закладами та науковими журналами.

В цих рамках показовим є співробітництво Національної металургійної академії України, низки українських та білоруських вищих навчальних закладів із Жилінським університетом (м. Жиліна, Словацька республіка) в рамках проекту Tempus “Центр передових знань для молодих вчених” (CERES), який активно підтримується Європейським союзом. Важливим результатом цього проекту є створення нашими словацькими партнерами наукового журналу CERES, який найближчим часом буде індексуватися у таких наукометричних базах, як IEEEXplore, Scopus и Web of Science. В цьому журналі молоді науковці мають можливість безкоштовно опублікувати та популяризувати серед міжнародної наукової спільноти свої наукові результати.

Тематика публікацій охоплює широкий спектр наукових питань у галузях автоматизації технологічних процесів, інформаційних і цифрових технологій у промисловості, медицині, економіці. Всі статті підлягають якісному науковому рецензуванню. Позитивним фактором для наших науковців є наявність у редакційній колегії вітчизняних фахівців, які допомагають адаптувати матеріали під закордонні вимоги до публікацій, котрі не завжди звичні для наших науковців.

Таким чином, співробітництво Національної металургійної академії України із Жилінським університетом в рамках Європейського проекту Tempus (CERES) надає молодим науковцям додатковий шанс заявити про себе, продемонструвати світові свої наукові здобутки.

 

З приводу питань публікацій у міжнародному журналі «CERES»

просимо звертатись до доц. кафедри електрометалургії

Жаданоса Олександра Володимирович

ауд.227, тел. +38066 25 44 697, Alexjad@mail.ru

 

Електрона адреса журналу «CERES» http://ceres-journal.eu

 

Інформаційні повідомлення 28.09.2015


Кафедра електрометалургії


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація для абітурієнтов

Історія кафедри

Випускники кафедри

Досягнення колективу

Наукова діяльність

Працевлаштування випускників

Наукова школа "Електрометалургія"

Акредитація освітніх програм

Відомості щодо викладачів кафедри електрометалургії, обладнання лабораторій та спеціалізованих кабінетів

Освітнi програми

Тематика випускних кваліфікаційних робіт студентів

Дистанційне навчання

Міжнародна науково-практична конференція сучасна металургя: проблеми та рішення