UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Інтернаціоналізація в сфері вищої освіти з проектом PICASA

Інтернаціоналізація в сфері вищої освіти з проектом PICASA

В період з 19 по 20 листопада 2015 року в Єреванському державному університеті (м. Єреван, Вірменія) в рамках проекту PICASA, що фінансується за підтримкою Європейської Комісії, з великим успіхом відбулась Міжнародна конференція «Інтернаціоналізація в сфері вищої освіти». Учасниками конференції були представники з університетів – партнерів проекту PICASA, які ділились досвідом впровадження процесу інтернаціоналізації у своїх ВНЗ, побудовою стратегії міжнародного співробітництва в рамках роботи міжнародних офісів, напрямками мобільності студентів та вчених, тощо.

Освіта 07.12.2015


В період з 19 по 20 листопада 2015 року в Єреванському державному університеті (м. Єреван, Вірменія) в рамках проекту PICASA, що фінансується за підтримкою Європейської Комісії, з великим успіхом відбулась Міжнародна конференція «Інтернаціоналізація в сфері вищої освіти». Учасниками конференції були представники з університетів – партнерів проекту PICASA, які ділились досвідом впровадження процесу інтернаціоналізації у своїх ВНЗ, побудовою стратегії міжнародного співробітництва в рамках роботи міжнародних офісів, напрямками мобільності студентів та вчених, тощо.

В процесі Конференції за проектом PICASA були презентовані питання рамок якості інтернаціоналізації у ВНЗ, політики і практики студентської та викладацької мобільності, фінансової підтримки міжнародних проектів, можливості отримання наукових та навчальних грантів. В ході заходупартнерами з європейських ВНЗ було проведено декілька круглих столів на теми інтернаціоналізації програм подвійного диплому, акредитації процесу інтернаціоналізації, змін в законодавчих актах різних країн та оптимальних шляхів реалізації стратегій роботи міжнародних офісів.

Нашу Академію на Конференції представляв менеджер Відділу міжнародного співробітництва Ірина Сорокіна. Ірина виступила з доповіддю на тему «Інтернаціоналізація – ключовий фактор конкурентоспроможності університетів», в якій висвітлила питанняімплементації стратегії інтернаціоналізації НМетАУ, активності та мобільності в рамках  відділу міжнародного співробітництва, сфери інтересів Академії в рамках міжнародного співробітництва та тенденції процесу інтернаціоналізації ВНЗ в Україні.

Конференцію відвідали більш ніж 80 учасників, серед них 25 доповідачів з 23 університетів країн-партнерів проекту PICASA. За результатами міжнародної конференції буде видано Збірку доповідей конференції.

Конференція стала наступним кроком до подальшої роботи над стратегічними питаннями впровадження процесу інтернаціоналізації у всі сфери роботи університетів, приведення та адаптації навчальних програм, згідно до міжнародних стандартів, підвищення  важливостівивчення англійської мови серед студентів та викладачів, як ключового фактору успіху в подоланні бар’єрів до інтернаціоналізації. Найбільш важливим висновком участі у Конференції стало підтвердження значущості процесу інтернаціоналізації для ефективної діяльності сучасного університету, як активного конкурентоспроможного гравця на ринку освітніх послуг. Треба розуміти, що тільки завдяки фундаментальним змінам в освітньому, організаційному та поведінковому процесах в університеті стане можливим посилення впровадженняінтернаціоналізації освіти в Україні.

Ми дякуємо організаторам та всім учасникам Конференції за проектом PICASA за плідну працю та інформаційно-важливі доповіді.

Кафедра електрометалургії


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація для абітурієнтов

Історія кафедри

Випускники кафедри

Досягнення колективу

Наукова діяльність

Працевлаштування випускників

Наукова школа "Електрометалургія"

Акредитація освітніх програм

Відомості щодо викладачів кафедри електрометалургії, обладнання лабораторій та спеціалізованих кабінетів

Освітнi програми

Тематика випускних кваліфікаційних робіт студентів

Дистанційне навчання

Міжнародна науково-практична конференція сучасна металургя: проблеми та рішення