UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Ділове партнерство

19 червня підписано угоду про наукове, науково-технічне і науково-освітньому співробітництві КБ «Південне» і Національної металургійної академії України. Його мета - ділове партнерство і спільний розвиток наукового та інноваційного потенціалу КБП і НМетАУ.
Угодою передбачається, що КБ і вуз проводитимуть совмёстние роботи і наукові дослідження різних напрямків. Це і аддитивное виробництво деталей ракетно-космічної техніки за допомогою 3D-принтерів і верстатів з числовим програмним управлінням, і спільні розробки в сфері наземного технологічного обладнання та транспортних засобів спеціального призначення, і посилення практичної спрямованості в підготовці фахівців для роботи в сфері космічних систем і технологій .
Буде розглянуто питання створення Навчально-науково-виробничого центру дуального освіти кафедри технології машинобудування в КБП, з метою об'єднання науково-технічного потенціалу та матеріальної бази кафедри і конструкторського бюро для підготовки фахівців і проведення наукових досліджень.
КБ «Південне» на церемонії підписання угоди представляли: Генеральний директор Олександр Дегтярьов, головний інженер - перший заступник Генерального директора Михайло Бондар, заступник Генерального конструктора з наукової і навчальної роботи Олександр Кашанов, заступник головного інженера з виробництва Ігор Снєгірьов, молоді фахівці КБП - випускники та аспіранти НМетАУ.
Делегацію Національної металургійної академії очолював ректор Олександр Величко. У складі делегації також були: перший проректор Валерій Іващенко, проректор з наукової роботи Юрій Пройдак, завідувач кафедри технології машинобудування Володимир Гришин, завідувач кафедри колісних і гусеничних транспортних засобів Віктор Назарец і начальник відділу кадрів Володимир Шифрін.


Зображення

image skan.jpg

image skan1.jpg

image skan2.jpgfacebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Акредитація

Освітнi програми

Навчальний процес

Розклад консультацій

Методички та посібники

Дипломування

Наукова діяльність

Професійна діяльність викладачів

Лабораторія сталих матеріалів

Ділове партнерство

Силабуси вибіркових дисциплін

Дистанційне навчання